فیلم Black Panther: Wakanda Forever

تصاویر جدیدی از پشت صحنه فیلم Black Panther: Wakanda Forever منتشر شد

توسط علیرضا قطبی در ۵ شهریور ۱۴۰۰ , ۱۲:۰۲

با ادامه روند فیلم‌برداری فیلم “Black Panther: Wakanda Forever” در مؤسسه فناوری ماساچوست، عکسهای جدیدی از پشت صحنه فیلم منتشر شدند که بازگشت دو شخصیت مورد علاقه طرفداران را به ما نشان می‌دهند. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون با دنیای بازی همراه باشید.

در این تصاویر دانای گوریرا (اوکوی) و لتیشیا رایت (شوری) را با ظاهری بسیار شیک می‌توانیم می‌بینیم.  چندی پیش از انتشار این عکسهای جدید اعلام شد که دومینیک تورن، بازیگر سریال “قلب آهنی”، در در این فیلم حضور خواهد داشت. تورن همچنین این هفته در دانشگاه ام.آی.تی در حال فیلمبرداری دیده شد که کاملاً منطقی است با توجه به اینکه شخصیت وی، ریری ویلیامز در کمیک‌های “قلب آهنی”،  یک دانشجوی بورسیه از دانشگاه ام.آی.تی است.

فیلم “Black Panther: Wakanda Forever”  که بر اساس کمیک‌های مارول به تصویرگری استن لی و جک کربی در حال ساخت است، دنیای بی‌نظیر واکاندا و شخصیت‌های جالب و متنوع آن را مورد کاوش بیشتر قرار خواهد داد.

رایان کوگلر نویسندگی و کارگردانی این دنباله را همچون فیلم اول بر عهده دارد. بیشتر بازیگران فیلم اصلی از جمله لوپیتا نیونگو در نقش ناکیا، دانای گوریرا در نقش اوکویه، مارتین فریمن در نقش اورت کی. راس و لتیتیا رایت در نقش شوری در این دنباله حضور دارند. همچنین در خبری که چندی پیش منتشر شد، اعلام شد که تنوک هورتا (نارکوس: مکزیک) نقش شخصیت شرور فیلم را که به گفته برخی از طرفداران ممکن است شخصیت “نامور مکنزی” باشد، ایفا خواهد کرد.

فیلم “Black Panther: Wakanda Forever” قرار است در ۸ ژوئیه سال ۲۰۲۲، تقریباً دو سال پس از مرگ نابهنگام ستاره فیلم و بازیگر مشهور چادویک بوزمن، که پس از چهار سال مبارزه با سرطان روده بزرگ در ۴۳ سالگی درگذشت، در سینماها اکران شود.

کوگلر علاوه بر کارگردانی این دنباله، ساخت مجموعه اسپین‌آف “پلنگ سیاه” را برای شبکه دیزنی پلاس بر عهده دارد، عنوان این سریال هنوز مشخص نشده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: