گیم پلی بازی Call of Duty: Vanguard

تماشا کنید: تریلر گیم پلی بازی Call of Duty: Vanguard منتشر شد

توسط امیر جهرمی در ۴ شهریور ۱۴۰۰ , ۱۸:۳۴

در تریلر گیم پلی بازی Call of Duty: Vanguard شاهد مبارزه شخصیت پالینا پترووا با نیروهای آلمانی و نکات جدیدی که به این نسخه اضافه شده است هستیم. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو Sledgehammer Games سرانجام تریلر گیم پلی بازی Call of Duty: Vanguard که حول محور جنگ جهانی دوم است را در مراسم Gamescome 2021 نمایش گذاشت. در این تریلر شاهد حمله آلمان‌ها به شهر استالینگرد و شروع داستان جدیدترین شخصیت این نسخه یعنی پالینا پترووا (با بازی لورا بیلی)، ویژگی‌های جدید و بخشی از محیط بازی هستیم.

بازی Call of Duty: Vanguard قرار است روایت‌گر داستان‌هایی واقعی از نیروهای ویژه در جنگ‌جهانی دوم باشد و ما را با مأموریت‌های هیجان‌انگیز و خطرناک آن‌ها همراه کند. بخش داستانی این بازی با تمرکز بر اتفاقات واقعی و مهم جنگ‌جهانی دوم قصد دارد بازیکن را با داستان‌هایی جدید نسبت‌به بازی‌های قبلی مربوط‌به به این دوره از تاریخ آشنا کرده و شخصیت‌های جدیدی را به آن‌ها معرفی کند. شما در زیر می‌توانید تریلر جدید بازی Call of Duty: Vanguard را تماشا کنید.

در کنار بخش داستانی، یک حالت زامبی نیز وجود دارد که توسط استودیو Treyarch و بخش چند نفره شامل حالت جدیدی با نام Champion Hill خواهد بود.

نسخه آلفای بازی Call of Duty: Vanguard از ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه جمعه همین هفته یعنی ۵ شهریور ۱۴۰۰ برای کاربران پلی استیشن ۵ و پلی استیشن ۴ در دسترس قرار خواهد گرفت و دارندگان این کنسول‌ها می‌توانند بخش Champion Hill این بازی را به مدت ۳ روز تجربه کنند. درنهایت بازی کالاف دیوتی ونگارد در تاریخ ۵ نوامبر (۱۴ آبان) برای کنسول‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: