شرکت Activision Blizzard

شرکت Activision Blizzard به از بین بردن اسناد و مداخله در تحقیقات متهم شد

توسط امیر جهرمی در ۴ شهریور ۱۴۰۰ , ۱۸:۰۳

طبق گزارشات، به دلیل از بین بردن اسناد و مداخله در تحقیقات، جرمی دیگر به پرونده شرکت Activision Blizzard اضافه شده است. با دنیای بازی همراه باشید.

چندی پیش، شرکت Activision Blizzard واقع در ایروین، کالیفرنیا به دلیل تبعیض‌های جنسی، بدرفتاری با کارمندان و موارد دیگر توسط سازمان کار و مسکن کالیفرنیا مورد بررسی قرار گرفت. تعدادی از مقامات عالی رتبه در این شرکت متهم به اعمال تبعیض جنسی و آزار و اذیت شدند که منجر به خروج کارکنان پس از تحقیقات شد.

با این حال، اکنون مشخص شده است که شرکت Activision Blizzard در طول تحقیقات سعی کرده اسناد مربوطه را مخفی کند و در همکاری با DFEH امتناع کرده است. همانطور که توسط Axios گزارش شد، این یازدهمین جرم اضافه شده به پرونده اصلی است، پرونده‌ای که اکتیویژن بلیزارد در ابتدا آن را گمراه‌کننده و نادرست نامید. با توجه به شرایط فرهنگی فاجعه شرکت مذکور، چنین اقدامی از سوی آن‌ها تعجب‌آور نیست.

مدیرعامل این شرکت یعنی آقای J. Allen Brack، استودیو را پس از شکایت ترک کرد و دو نفر دیگر به عنوان مدیرعامل Activision تعیین شده‌اند و تمامی تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا شرایط بهتر شود. برای اطلاعات بیشتر در روزهای آینده با ما همراه باشید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: