تریلر گیم پلی بازی Death Stranding Director’s Cut

تماشا کنید: تریلر گیم پلی بازی Death Stranding Director’s Cut منتشر شد

توسط محسن شجاعی در ۴ شهریور ۱۴۰۰ , ۱۴:۵۶

همانطور که پیشتر اعلام شده بود استودیو کوجیما پروداکشنز تریلر گیم پلی بازی Death Stranding Director’s Cut را در شب گذشته و در جریان شب افتتاحیه رویداد گیمزکام ۲۰۲۱ منتشر کرد. این تریلر ماموریت‌های جدید بازی را نمایش می‌دهد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

شب افتتاحیه رویداد گیمزکام ۲۰۲۱ با نمایش یک تریلر نسبتا مبسوط از نسخه ویژه بازی دث استرندینگ خاتمه یافت. این تریلر بسیاری از ویژگی‌های و محتواهای که قرار است در این نسخه ویژه به مخاطبان ارائه شود را نمایش داد. قسمتی از این موارد جدید شامل یک سری پایدارکننده پیشرفته است که ضربه و مومنتوم ناشی از سقوط از ارتفاعات بالا را تا حد زیادی جذب می‌کند. یک منجنیق برای انتقال مرسوله که می‌توانند مرسوله‌ها را در مدت زمان کمی جا به جا کند و هنگام فرود چتر نجات را برای وسایل باز کند تا آسیبی نبیند.

قسمت بعدی تریلر گیم پلی بازی Death Stranding Director’s Cut مربوط به میدان تیر آموزشی که بازیکنان می‌توانند در آن سلاح‌های جدید را امتحان کنند و در در آن با ثبت رکوردها و امتیازات جدید، یک رقابت جانبی با بازیکنان سراسر دنیا داشته باشند. یک سلاح جدید نیز به نام Maser Gun نیز رونمایی شد که توانایی فلج کردن دشمنان برای مدت محدود را دارد. نبرد با باس‌های بازی نیز امکان تکرار دارند و مخاطب می‌تواند با هر باس متوالی به نبرد بپردازد. هشت ترک جدید نیز به بخش موسیقی بازی اضافه شده‌است.

در پایان شما را به تماشای تریلر گیم‌پلی دعوت می‌کنیم:

نسخه Director’s Cut بازی Death Stranding سه شنبه سوم مهر ماه برای پلتفرم PS5 منتشر می‌شود. قیمت این نسخه ۵۰ دلار است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: