تریلر گیم پلی بازی Forza Horizon 5

تماشا کنید: تریلر گیم پلی بازی Forza Horizon 5 هشت دقیقه‌ ابتدایی بازی را نمایش می‌دهد

توسط محسن شجاعی در ۳ شهریور ۱۴۰۰ , ۱۷:۲۳

مایکروسافت شب گذشته تریلر گیم پلی بازی Forza Horizon 5 را منتشر کرد. در این تریلر هشت دقیقه ابتدایی بازی نمایش داده می‌شود. بازیکنان می‌بایست رقابت خود را در آتش فشان برف گرفته گرن کالدرا آغاز کنند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

شب گذشته مایکروسافت کنفرانس خود را در رویداد گیمزکام برگزار کرد و به عنوان نمایش آخر، تریلری از یکی از مورد انتظارترین بازی‌های خود را پخش کرد. در این تریلر دو اتومبیل جدید که قرار است جزو ماشین‌های افتتاجیه بازی باشند، رونمایی شدند. این دو اتومبیل مرسدس AMG ONE و فورد Bronco Badlands هستند. البته تمام نمایش دیشب به رونمایی از این دو اتومبیل خلاصه نمی‌شود. این تریلر به نمایش چندین دقیقه از بخش ابتدایی بازی می‌پردازد.

تریلر گیم پلی بازی Forza Horizon 5 از آتش فشان پوشیده از برف گرن کالدرا آغاز می‌شود. جایی که اتومبیلرانان با یک پرش مرگبار خود را به مناطق جانبی می‌رسانند و اقلیم به زمین‌های مزرعه گونه تغییر حالت می‌دهد. در مدت مسابق طوفان شن به طرز کامل وقاع گرایانه دید رانندگان را با اختلال مواجه می‌کنند. پس از عبور از این نواحی، ادامه مسابقه به مناطق جنگلی با درختان انبوه کشیده می‌شود. جایی که پورشه و مرسدس AMG ONE رقابت را به اوج حساسیت خود می‌رسانند.

نگفته و از نمایش‌های پیشین بازی مشخص است که این تریلر بسیار چشمنواز و واقع گرایانه کار شده‌است و جزئیات محیطی بازی به راحتی می‌تواند حواس مخاطبان را از مسیر مسابقه منحرف کند.
Forza Horizon 5 نوزدهم آبان ماه (نهم نوامبر) برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

در پایان شما را به تماشای این تریلر دعوت می‌کنیم:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: