تمامی استودیوهای Activision

تمامی استودیوهای Activision مشغول کار روی سری Call of Duty هستند

توسط امیر جهرمی در ۲ شهریور ۱۴۰۰ , ۲۲:۱۶

پس از گزارش‌هایی که در اوایل سال جاری منتشر شده بود، اکنون به صورت رسمی تأیید شده است که تمامی استودیوهای Activision روی عناوین مختلف Call of Duty هستند. با دنیای بازی همراه باشید.

همانطور سری Call of Duty هر سال وسیع‌تر می‌شود، اکتیویژن استودیوهای خود را بیشتر و بیشتر در اختیار این فرانچایز قرار می‌دهد تا از استمرار رشد خود اطمینان حاصل کند. در اوایل سال جاری‌، گزارش‌هایی منتشر شد که ادعا می‌کرد تمامی استودیوهای Activision در حال کار روی سری Call of Duty هستند و اکنون، این امر به صورت رسمی تایید شده است.

طبق گزارش VGC، تمامی استودیوهای Activision موظف به کار روی سری Call of Duty هستند. استودیو Sledgehammer Games توسعه‌دهنده اصلی بازی Call of Duty: Vanguard است، در حالی که استودیو Treyarch حالت‌های Zombies آن را توسعه می‌دهد. در همین حال، پشتیبانی اضافی توسط استودیوهایHigh Moon ، Beenox ، Demonware ، Activision Shanghai (که در حال کار روی عنوان جدید Call of Duty موبایل هستند) و Toys for Bob ارائه می‌شود.

البته استودیو Raven Software نیز وجود دارد، استودیویی که مسئول بازی Call of Duty: Warzone است‌. گزارش‌ها در موارد متعدد بیان کرده‌اند که این استودیو دائما در حال گسترش است تا به طور مداوم از اثر مذکور پشتیبانی کند. در نهایت، Infinity Ward باقی می‌ماند که البته استودیوی اصلی Call of Duty است.

جالب اینجاست که در حال حاضر کمپانی Activision در طی یک دعوای بحث‌برانگیز به دلیل تبعیض گسترده و آزار و اذیت کارکنان، ظاهراً سعی کرده از برند Call of Duty فاصله بگیرد، زیرا لوگو یا نام آنها در تریلر معرفی بازی Call of Duty: Vanguard دیده نشد.

بازی Call of Duty: Vanguard در تاریخ ۵ نوامبر (۱۴ آبان) برای PS5 ، Xbox Series X/S ، PS4 ، Xbox One و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: