بتای جدید بازی Halo Infinite

حالت‌های بتای جدید بازی Halo Infinite مشخص شدند

توسط امیر جهرمی در ۲ شهریور ۱۴۰۰ , ۲۲:۰۵

علاوه بر تمام محتوایی که در بتای قبلی وجود داشت، استودیو ۳۴۳ Industries قصد دارد حالت‌های ۴v4 و Big Team Battle را در بتای جدید بازی Halo Infinite ارائه دهد. با دنیای بازی همراه باشید.

اولین بتای بخش چند‌ نفره بازی Halo Infinite یک موفقیت بسیار بزرگ برای استودیو ۳۴۳ Industries بود که با واکنش مثبت طرفداران همراه شد. مطمئناً اثر مذکور تا زمان انتشار بتای بیشتری دریافت می‌کند و توسعه‌دهندگان قول داده‌اند که بتاهای بعدی شامل محتویات بیشتری خواهد بود. بنابراین از بتای جدید بازی Halo Infinite چه انتظاری می‌توان داشت؟

آقای Sam Hanshaw، تهیه‌کننده و مدیر اجرایی، در نمایش جدید Development Update تأیید کرد که بتای جدید بازی Halo Infinite شامل تمام ربات‌ها و سلاح‌هایی است که در بتای قبلی وجود داشت، اما حالت‌های جدید مانند ۴v4 و Big team Battle نیز ارائه می‌شود. وی همچنین گفت که استودیو ۳۴۳ Industries قصد دارد توجه افراد بیشتری را به این نسخه جذب کند، زیرا قصد دارند قبل از انتشار اثر مذکور بازیکن‌های بیشتری به آن جذب شوند و در نتیجه میزان فروش بالا برود. با این وجود، هنوز تاریخ دقیق انتشار این بتا مشخص نشده است.

نمایش Development Update ماه اوت موارد جدیدی از گیم‌پلی را نشان نمی‌دهد، اما جزئیات مهمی را ارائه داده است. تأیید شده است که بازی Halo Infinite بدون حالت کو-آپ برای بخش داستانی و حالت Forge منتشر می‌شود. سازندگان اعتقاد دارند که بازی دیگر با تأخیر مواجه نخواهد شد و تاریخ انتشار دقیق آن به‌زودی مشخص می‌شود.

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “حالت‌های بتای جدید بازی Halo Infinite مشخص شدند”

  1. عباس عالی تر از عالی

    ۱ ۰
  2. عباس عالی تر از عالی و بهترین

    ۱ ۰