شایعه: ریبوت بازی Saints Row در گیمزکام معرفی خواهد شد

شایعه: ریبوت بازی Saints Row در گیمزکام معرفی خواهد شد

توسط مهتاب جهاندار در ۲۹ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۹:۰۰

براساس گزارش‌های تازه منتشر شده، شرکت THQ Nordic  در نظر دارد برای گیمزکام امسال از ریبوب بازی Saints Row رونمایی کند. تا به حال شایعات فراوانی از نسخه بعدی Saints Row منتشر شد اما هیچ یک به تایید نرسید. با دنیای بازی همراه باشید.

به تازگی جف کیلی در توییتر خود تصویری تیزری مربوط به بازی Saints Row منتشر کرده که روی آن دیوار آجری با نقاشی خیابانی که در روی دیوار Rebooting هم نوشته شده، به چشم می‌خورد.

نکته جایی جالب می‌شود که حساب رسمی بازی Saints Row هم واکنشی به این تصویر نشان می‌دهد. با این تفاسیر می‌توان پیش بینی کرد که ریبوت این عنوان در هفته آینده طی گیمزکام ۲۰۲۱ رونمایی خواهد شد.

کیلی در توییت خود بیان داشت که ما امسال با معرفی هیجان انگیز رئیس بازی خواهیم داشت و اشاره به Bossing هم کرد. در مجموعه Saints Row به شخصیت اصلی The Boss هم گفته می‌شد که مهر تاییدی بر معرفی ریبوت می‌زند.

پس از توییت کیلی شاهد بروزرسانی آواتار توییتر بازی با همین تصویر بودیم و سایت اصلی هم چنین تصویری را به اشتراک گذاشت. آخرین نسخه سری Saints‌ Row با نام Saints‌ Row IV در آگوست سال ۲۰۱۳ منتشر شد. داستان بازی از این قرار بوده که در آن بازیکنان به عنوان یک رئیس جمهور ایالات متحده باید به مقابله با حمله بیگانگان می‌پرداختند.

سال ۲۰۱۹ شرکت THQ Nordic خبر توسعه نسخه جدید Saints‌ Row را داد. گیمزکام ۲۰۲۱ از چهارشنبه هفته آینده آغاز خواهد شد و تا چند روزی در جریان است. برای کسب جزئیات بیشتر بهتر بوده منتظر بمانیم تا مشخص شود چه عنوانی در کار است.

پیش بینی می‌شود با معرفی ریبوت این عنوان شاهد انتشار آن برای کنسول‌های نسل نهمی و هشتمی در کنار رایانه شخصی باشیم. سری Saints‌ Row همیشه برای بیشتر پلتفرم‌ها منتشر شده و عجیب نیست نسخه جدید نیز چنین باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: