تریلر گیم پلی بازی Black Myth: Wukong

تماشا کنید: تریلر گیم پلی بازی Black Myth: Wukong منتشر شد

توسط محسن شجاعی در ۲۹ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۴:۵۷

استودیو Game Science روز گذشته و پس از یک سال سکوت خبری بالاخره تریلر گیم پلی بازی Black Myth: Wukong را منتشر کرد. در این تریلر بخش‌های مختلفی از گیم پلی بازی نظیر سیستم مبارزات و بخش مخفی کاری و جمع آوری اطلاعات را می‌بینیم. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

ماه آگوست سال میلادی گذشته استودیو چینی Game Science که یک استودیو مستقل است و Black myth اولین پروژه AAA آن‌ها است، از این بازی رونمایی کرد. جلوه‌های بصری چشمنواز بازی و سیستم مبارزات جذاب آن به صورت در جلب توجه مخاطبان موفق بود و این بازی و استودیو سازنده به یکی از ترندهای گیمرها در شبکه‌‎های اجتماعی بدل شد. از آن زمان تا چند وقت قبل، سازندگان در سکوت کامل خبری فرو رفته بودند و اطلاعات تازه‌ای از بازی منتشر نمی‌شد. روز گذشته استودیو Game Science یک ویدیو نسبتا مفصل از گیم‌پلی بازی منتشر کرد که نمایش بخش‌های مختلف بازی می‌پردازد.

تریلر گیم پلی بازی Black Myth: Wukong به مناسبت آغاز سال نوی چینی منتشر شده و سازندگان همچنان مصرانه از فاش شدن درون مایه داستان بازی جلوگیری می‌کنند و این ویدیو نیز تقریبا هیچ اطلاعات خاصی درباره بخش داستانی بازی را مشخص نمی‌کند. در این ویدیو سازندگان بار دیگر با جلوه‌های بصری زیبا، طراجی هنری هوشمندانه و هیولاهای عظیم الجثه و متنوع در جلب کردن توجه مخاطبان و دریافت بازخورهای مثبت ناکام نبودند.

در پایان شما را به تماشای این تریلر دعوت می‌کنیم:

Black Myth: Wukong در تاریخی نامشخص برای پلتفرم‌های PS5 ،Xbox Series X/S و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: