فیلم Eternals

تماشا کنید: تریلر و پوستر جدید فیلم Eternals منتشر شد

توسط علیرضا قطبی در ۲۹ مرداد ۱۴۰۰ , ۰۰:۴۴

آخرین تریلر فیلم پرانتظار “Eternals” به کارگردانی برنده جایزه اسکار، کلویی ژائو به همراه پوستری جدید از آن منتشر شد. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون با دنیای بازی همراه باشید.

این فیلم پر ستاره در ۵ نوامبر روی پرده سینما خواهد رفت. سلما هایک، آنجلینا جولی، جما چان، کیت هرینگتون، برایان تایری هنری و ریچارد مدن از بازیگران مطرح این فیلم هستند. این پیش پرده تقریباً ۳ دقیقه‌ای گوشه‌ای جدید را از دنیای “جاودانگان” مارول به ما نشان می‌دهد:

فیلم “Eternals” بر اساس سری کمیک‌هایی به همین نام از جک کربی ساخته شده، “جاودانگان” تیمی جدید و هیجان انگیز از ابرقهرمانان دنیای سینمایی مارول هستند که پس از هزاران سال از حضور مخفی‌شان در سیاره زمین برای شکست گروهی از قدیمی ترین دشمنان بشریت به نام “منحرفان” با هم متحد می‌شوند.

در این فیلم ریچارد مدن در نقش ایکاریس قدرتمند، جما چان در نقش سرسی؛ دوستدار بشریت، کمیل نانجیانی در نقش کینگو ؛ ابرقهرمانی با نیروی کیهانی، لورن ریدلاف در نقش مککاری فوق سریع، برایان تایری هنری در نقش مخترع هوشمند؛ فاستوس، سلما هایک در نقش رهبر با ذکاوت و معنوی تیم؛ آژاک، لیا مک هیو در نقش ابر قهرمان همیشه جوان؛ اسپرایت، دون لی در نقش گیلگمش قدرتمند، بری کیوگن در نقش دروئگ تنها، آنجلینا جولی در نقش تینای جنگجو و کیت هرینگتون در نقش دین ویتمن ظاهر خواهند شد.

متیو کی. فیرپو رایان فیرپو نگارش متن و رئیس استودیو مارول کوین فایگی تهیه کنندگی این فیلم را بر عهده دارند.

فیلم Eternals

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: