فیلم Dune

دنی ویلنوو نوشتن فیلمنامه دنباله فیلم Dune را آغاز کرده است

توسط علیرضا قطبی در ۲۸ مرداد ۱۴۰۰ , ۰۲:۲۴

دنی ویلنوو کارگردان فیلم “Dune” در مصاحبه اخیر خود درباره احتمال ساخت دنباله‌ی این اثر صحبت کرد و تایید کرد با اینکه استودیو برادران وارنر و لجندری پیکچرز هنوز رسماً دستور ساخت قسمت دوم این فیلم را صادر نکرده‌اند اما وی نگارش متن آن را شروع کرده است. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون با دنیای بازی همراه باشید.

ویلنوو در گفتگو با توتال فیلم (گیمز ریدار) در خصوص ساخت این دنباله گفت:

من در حال نوشتن قسمت دوم هستم و احساس می کنم دوباره هشت ساله شده‌ام. این برای من بسیار غیر معمول است. اولین بار است که آن را در حال تماشای یکی از فیلم‌هایم تجربه می‌کنم، عمیقاً قدردان این لحظه و این شادی عمیق هستم و می‌گویم: متشکرم، زندگی که به من اجازه دادی این فیلم را روی پرده سینما بیاورم. نمی‌دانم دیگران چه احساسی نسبت به آن خواهند داشت. اما من؟ شاید دنیس ویلنوو وقتی ۱۴ ساله بود؟ از تو متشکرم.

ویلنوو همچنین در ادامه اظهار داشت که چقدر هر دو استودیو از نتیجه پایانی کار خوشنود هستند و احساس غرور می‌کنند، به همین دلیل او بسیار خوش بین است که هر دو استودیو چراغ سبز ساخت این دنباله احتمالی را در نهایت نشان دهند. وی در ادامه افزود:

ما در چند دهه گذشته شنیده‌ایم که اقتباس این کتاب امکان پذیر نیست و این کاری غیرممکن است. فکر می‌کنم که استودیو هنوز هم همین تصور را دارد. بنابراین اولین چیزی که ثابت شد این بود که امکان ساخت یک فیلم زیبا و پرطرفدار وجود دارد و من فکر می‌کنم این را ثابت کردم همه در استودیو برادران وارنر  و لجندری ۱۰۰ درصد پشتیبان این پروژه هستند. آنها احساس می کنند اگر قرار است این فیلم قسمت دوم نداشته باشد باید خیلی در گیشه بد عمل کند، زیرا آنها عاشق فیلم هستند و به فیلم افتخار می‌کنند ، بنابراین می‌خواهند فیلم جلو برود و هنوز نیمی از آن را انجام دادند، بنابراین، می‌دانید، من بسیار خوش بین هستم.

فیلم “Dune” روایتگر سفر ماجراجویانه‌ی پسری جوان به نام پل آتریدس (تیموتی شالامی) است. جوانی باهوش و با استعداد که سرنوشتی بزرگ در انتظار اوست و برای اطمینان از آینده خانواده و مردمش باید به خطرناک ترین سیاره جهان سفر کند.

ربکا فرگوسن، اسکار آیزاک، جاش برولین، استلان اسکاشگورد، دیو باتیستا، استیون مک کینلی هندرسون، زندایا، جیسون موموآ، چانگ چن، شارون دانکن بروستر و شارلوت رمپلینگ از ستارگان مطرحی هستند در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند.

دنی ویلنوو نویسندگی این فیلم را به همراه اریک راث و جان اسپیتز بر اساس رمانی به همین نام از فرانک هربرت بر عهده دارد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: