تعداد کاربران بازی Sea of Thieves

تعداد کاربران بازی Sea of Thieves از مرز ۴.۸ میلیون نفر عبور کرد

توسط محسن شجاعی در ۲۷ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۷:۱۰

به گزارش استودیو Rare، سازنده بازی دریای دزدان، به لطف بسته الحاقی جدید بازی که در ماه آگوست منتشر شده، تعداد کاربران بازی Sea of Thieves یک رکورد جدید را ثبت کرده و برای اولین بار از مرز ۴.۸ میلیون نفر عبور کرده‌است. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

شاید برای طرفداران مجموه فیلم‌های دزدان دریایی کارائیب حضور کاپیتان جک اسپارو به معنای شروع یک هرج و مرج و آشوب جدید باشد اما، برای محصول جدید استودیو Rare صرفا باعث موفقیت و شادکامی سازندگان شده‌است. این استودیو در اطلاعیه جدید خود اعلام کرد که رکورد تعداد کاربران فعال بازی شکسته شده‌است. بسته الحاقی جدید بازی که هم زمان با فصل سوم بازی آغاز شده، توانسته رضایت مخاطبان را به خوبی چلب کند و آمار مخاطبان بازی از مرز ۴.۸ میلیون نفر عبور کرده‌است. آقای Joe Neate، تهیه کننده بازی اینگونه از طرفداران تشکر کرد:

از تک تک عزیزانی که برای اولین در دریای دزدان سوار بر کشتی شدند، آن‌هایی که پس از گه توقف طولانی بار دیگر به بازی برگشتند یا آن‌هایی که هیچگاه از نبرد روی دریا و غرات کشتی‌های مختلف دست نکشیدند، صمیمانه سپاس گزاریم. امیدواریم آپدیت A Pirate’s Life همه آن چیزی بوده باشد که شما از کراس اور دریای دزدان و دزدان دریایی کارائیب انتظار داشته بودید.

سازندگان حتی پس از موفقیت فصل سوم و ثبت رکورد جدید در تعداد کاربران بازی Sea of Thieves دست از تلاش برنداشتند و با بررسی بازخوردهای بازی، تغییراتی روی آن اعمال کردند.

Sea of Thieves هم‌اکنون روی پلتفرم‌های Xbox One ،Xbox Series X/S و PC در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: