نسخه جدید Twisted Metal

شایعه: نسخه جدید Twisted Metal در دست ساخت است

توسط محسن شجاعی در ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۵:۴۲

به گفته لیکر مشهور، آقای تام هندرسون سونی قصد دارد مجموعه‌های قدیمی خود را احیا کند و در همین راستا مقدمات ساخته شدن نسخه جدید Twisted Metal را فراهم کرده‌است. این نسخه برای عرضه در سال ۲۰۲۳ برنامه ریزی شده‌است. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

هر چند یکی از نقاط قوت سونی در نسل هشتم کنسول‎‌های بازی، انتشار بازی‌های انحصاری با کیفیت و پرفروش بود اما، این شکرت همچنان آی‌پی‌های محبوب زیادی را در اختیار دارد که مدت زمان زیادی است به دست فراموشی سپرده شده‌اند. فرنچایزهایی که طرفداران مدت زمان زیادی است خواهان بازگشت آن‌ها در قالب یک ریمیک یا نسخه جدید هستند. یکی از این مجموعه‌ها، مجموعه مبارزات ماشینی توئیستد متال است. آخرین نسخه از این مجموعه سال ۲۰۱۲ برای کنسول پلی استیشن ۳ عرضه شد. البته آقای هندرسون معتقد است بزودی این شرایط تغییر خواهد کرد.

آقای هندرسون که بیشتر به خاطر افشای اطلاعات مربوط به مجموعه‌های بتلفیلد و کال آو دیوتی شناخته می‌شود، اخیرا در اکانت توئیتر خود مدعی شده نسخه جدید Twisted Metal در دست ساخت است. وی از انتشار جزئیات بیشتر خودداری کرد و بنابراین مشخص نیست این نسخه یک ریمیک، یک ریبوت یا یک نسخه کاملا جدید و متفاوت از سایر نسخه‌های مجموعه است. از سوی دیگر سریالی تلویزیونی بر اساس این مجموعه در دست ساخت است که می‌توان با این نسخه جدید در ارتباط باشد.

هر چند آقای هندرسون سابقه درخشانی در افشای اطلاعات دارد اما همچنان نمی‌توان آن را یک منبع رسمی تلقی کرد. از سوی دیگر آقای اندی رابینسون (Andy Robinson) از وبسایت VGC اخیرا در اکانت توئیتر خود گفته‌های آقای هندرسون را تایید کرده بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: