سازندگان بازی Back 4 Blood به دنبال قابلیت FOV در نسخه‌های نسل نهمی

سازندگان بازی Back 4 Blood به دنبال قابلیت FOV در نسخه‌های نسل نهمی

توسط مهتاب جهاندار در ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۸:۰۰

اخیرا بتا بازی Back 4 Blood دردسترس قرار گرفت و تا ۱۶ آگوست فعال خواهد بود. در این بین وب سایت VG247 با تهیه کننده این عنوان Matt O’Driscoll مصاحبه‌ای داشته و اطلاعاتی را بدست آورده است. با دنیای بازی همراه باشید.

به گفته Matt O’Driscoll، تیم توسعه قصد دارد بزودی قابلیت FOV را برای نسخه ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن ۵ فراهم آورد. البته وی تایید نکرد که چنین ویژگی در راه است و بیان داشت که استودیو Turtle Rock، این قابلیت محبوب را بررسی خواهد کرد.

دیگر ویژگی که در نسخه نهایی بازی Back 4 Blood شاهد خواهیم بود، هوش مصنوعی بات گونه است. اگرچه نسخه بتا هوش مصنوعی قابل توجهی داشت، اما O’Driscoll تایید کرد در نسخه نهایی به مراتب بازیکنان با هوش مصنوعی قوی‌تر رو به رو خواهند شد.

تیم توسعه قصد دارد براساس بازخورد بازیکنان بتا، تغییراتی برای گیم پلی در نظر گیرد. همچنین گفته شده با دو حالت Survivor و Nightmare تعادل بازی تغییراتی خواهد داشت تا بازیکنان تجربه خوبی رقم زنند.

گذشته از آن باتوجه به اینکه نرخ فریم نسخه‌های نسل نهمی کمتر از سطح انتظار است، در تمامی پلتفرم‌های مقصد گرافیک تقریبا یکنواخت خواهد بود تا تفاوت چندانی میان نسل‌های مختلف بازی Back 4 Blood وجود نداشته باشد. این اثر استودیو Turtle Rock در ۱۲ اکتبر سال جاری برای پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، رایانه شخصی، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس منتشر خواهد شد.

برای کسب جزئیات بیشتر پیرامون عنوان Back 4 Blood بهتر است به وب سایت آن مراجعه کنید، تا اطلاعات تکمیلی را به دست آورید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: