جیمز گان

جیمز گان از رویارویی جوخه انتحار و لیگ عدالت می‌گوید

توسط علیرضا قطبی در ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۶:۱۱

جیمز گان در طی گفتگوی اخیر خود درباره دنیای گسترده ‌دی‌سی (DCEU)، اذعان کرد که مخالفتی با ساخت یک فیلم با محوریت “جوخه انتحار در برابر لیگ عدالت” ندارد، اما هنوز نمی‌داند که سوپرمن بعدی چه کسی خواهد بود. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون با دنیای بازی همراه باشید.

با اکران فیلم “جوخه انتحار” به کارگردانی جیمز گان و استقبال گسترده طرفداران و منتقدان از آن، هواداران بی‌صبرانه منتظرند تا طرح بعدی این کارگردان مشهور را در دنیای گسترده دی‌سی ببینند.

جیمز گان طی گفتگو با کانال سی‌ان‌ای لایف‌استایل در یوتیوب تایید کرد که‌ تقابل “جوخه انتحار” و لیگ “عدالت” ایده بدی نیست، اما قبل از اینکه بخواهد بیشتر به این موضوع بپردازد، هنوز چیزهای زیادی را از دنیای دی‌سی باقی‌مانده که او باید یاد بگیرد. وی در این باره گفت:

من باید درباره‌ی آن فکر کنم. تاکنون اصلاً به ساخت فیلم “جوخه انتحار در برابر لیگ عدالت” فکر نکرده‌ام ، اما این ایده بدی نیست. فکر می‌کنم باید اول بفهمم اعضای لیگ عدالت چه کسانی هستند، زیرا من هیچ سرنخی ندارم. من اینجا وسط دی‌سی هستم و مردم همیشه از من می پرسند: آیا هنری کویل هنوز سوپرمن است؟ من نمی دانم سوپرمن کیست … کسی چه می‌داند!

البته در شرایطی که دنیای گسترده دی‌سی همچنان در حال تغییر است، کسی نمی تواند حدس بزند که در آینده چه اتفاقی می‌افتد. در فیلم جوخه انتحار ستارگان مطرحی چون جان سینا، جائی کورتنی، خواکین کوسیو، دیوید دستمالچیان، جوئل کینامان، مایلین نگ، فلولا بورگ، خوان دیه‌گو بوتو، استورم رید، پیت دیویدسون، تایکا وایتیتی، آلیس براژ، تیناشه کاجسی، دنیلا ملکیور، پیتر کاپالدی، خولیو رونیز. جنیفر هالند، ویولا دیویس، ادریس البا و مارگو رابی به ایفای نقش می‌پردازند.

فیلم “جوخه انتحار” توسط جیمز گان نوشته و کارگردانی شده است. چارلز روون، پیتر سافران به عنوان تهیه‌کننده به همراه زک اسنایدر ، دبورا اسنایدر، والتر هامادا ، شانتل نونگ وو، نیکلاس کوردا و ریچارد ساکل به عنوان تهیه کنندگان اجرایی در ساخت این فیلم مشارکت داشتند. گان در حال حاضر در حال کار روی یک سریال اسپین آف با محوریت شخصیت “پیس‌میکر/ صلح‌طلب” است. که فیلم‌برداری آن به تازگی پایان یافته است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: