تریلر جدید بازی Humankind

تماشا کنید: تریلر جدید بازی Humankind تغییرات گیم‌پلی و سیستم بازی را نشان می‌دهد

توسط محسن شجاعی در ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۶:۲۰

استودیو Amplitude، امروز تریلر جدید بازی Humankind را منتشر کرد. در این تریلر به جزئیات روند تغییرات گیم‌پلی و سیستم بازی با پیشروی در ساعات پایانی بخش داستانی را می‌بینیم. در این ساعات مکان‌های صنعتی و متضاد با سایر بخش‌های بازی شرایط گیم‌پلی بازی را تغییرات می‌دهند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

تقریبا تمامی طرفداران مجموعه بازی‌های Civilization یا عناوین مشابه در یک مورد با یکدیگر هم‌نظر هستند: ساعات و بخش‌های پایانی بازی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند و شرایط را نسبت به اوایل و اواسط به طور کلی تغییر می‌دهند. ظاهرا عنوان Humankind، بازی جدید استودیو Amplitude نیز از این قاعده مستثنا نیست. تیم سازنده بازی در جدیدترین ویدیو مربوط به آن، به تفضیل درباره تغییراتی که روی گیم‌پلی بازی پس از ورود به مناطق صنعتی و متضاد با سایر بخش‌های بازی اعلام می‌شود، صحبت کردند. به گفته آن‌ها این تغییر در سیستم گیم‎‌پلی بازی امکان خلق موقعیت‌ها و چالش‌های جدید را فراهم می‌آورد.

برخی از این سیستم‌های جدید شامل خطوط راه آهن و هواپیماهای باربری هستند. این دو وسیله علاوه بر اینکه امکان معامله و تجارت کالا را آسان‌تر از قبل می‌کنند، این فرصت را فراهم می‌کند تا قابلیت و سرعت انتقال ارتش نیز از پیش بیشتر شود. تمدن‌های گوناگون می‌توانند روی بخش‌های مختلفی بنا بر استعدادها و توانایی‌های خود سرمایه گذاری کنند. به عنوان مثال آن تمدن‌هایی که در تحقیقات و تولید علم توانمند هستند، می‌توانند از تکنولوژی‌های جدید در راستای ایجاد برتری برای خود بهره ببرند.

Humankind بیست و ششم مرداد برای PC منتشر می‌شود.

در پایان شما را به تماشای تریلر جدید بازی Humankind دعوت می‌کنیم:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: