بازی جدید استودیو Remedy

بازی جدید استودیو Remedy وارد فاز تولید شده‌است

توسط محسن شجاعی در ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۵:۵۵

به گفته سخنگو رمدی آن‌ها اعضای تیم خود را به ۳۰۰ نفر افزایش داده‌اند تا با سرعت و کیفیت هر چه بالاتر بتوانند پروژه‌های خود را پیش ببرند. بازی جدید استودیو Remedy که با همکاری اپیک گیمز ساخته می‌شود یک عنوان AAA است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو فنلاندی رمید مدت زمان زیادی است که مشغول فعالیت در صنعت گیم است اما، تنها در چند سال اخیر آن طور که باید پروژه‌های این استودیو دیده شد و سرمایه‌ گذارها اشتیاق لازم برای همکاری با آقای سم لیک و تیمش را نشان دادند. پس از موفقیت چشمگیر بازی Control روی پلتفرم‌های مختلف و عرضه آن برای کنسول‌های نسل نهم، نزدیک به یک سال پیش کمپانی اپیک گیمز که به لطف انتشار انحصاری بازی روی پلتفرم PC سود خوبی از فروش این بازی کسب کرده‌است، با استودیو رمدی قرارداد همکاری برای انتشار دو بازی امضا کرد که قرار است دو پروژه عظیم و به اصطلاح AAA باشند. مطابق شایعات و گزارش‌های مختلف یکی از این دو بازی، دنباله بازی Alan Wake است که اکنون وارد فاز تولید نهایی شده‌است.

در گزاش مالی اخیر شرکت، سخنگو اعلام کرد بازی جدید استودیو Remedy وارد فاز تولید شده‌است پروژه در حال پیگیری است. از سوی دیگر، بازی دوم طرف قرارداد با اپیک گیمز نیز به خوبی در حال سپری کردن مراحل ساخت است.

سخنگوی رمدی همچنین اعلام کرد ساخت بخش داستانی بازی CrossfireX نیز به خوبی پیش می‌رود. این بازی قرار است طی سال میلادی جاری منتشر شود. بازی Vanguard، دیگر پروژه شرکت که یک بازی Free 2 Play است نیز طبق برنامه مراحل ساخت را سپری می‌کند.

در پایان سخنگوی شرکت اعلام کرد آن‌ها اعضای شرکت را به حدود ۳۰۰ نفر (۲۹۳ به صورت دقیق‌تر) افزایش داده‌اند تا بتوانند با سرعت و کیفیت بالا چندین پروژه را پیش ببرند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: