فیلم Finch

اولین تصویر رسمی از تام هنکس در فیلم Finch منتشر شد

توسط علیرضا قطبی در ۲۲ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۸:۵۵

استودیو اپل اورجینال فیلمز اولین تصویر از تام هنکس در فیلم علمی تخیلی “Finch” را به همراه تاریخ اکران آن منتشر کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون با دنیای بازی همراه باشید.

فیلم “Finch” به کارگردانی میگل سپاچنیک در تاریخ جمعه ۵ نوامبر برای اولین بار از شبکه اپل تی‌وی پلاس پخش خواهد شد. این فیلم دومین همکاری تام هنکس با استودیو اپل به شمار می‌رود.

در تصویر منتشر شده تام هنکس به همراه یک سگ و یک روبات دیده می‌شود که صداپیشگی آن را کلب لندری جونز بر عهده دارد.

فیلم Finch

فیلم “Finch” (که در ابتدا BIOS نامیده می‌شد) با هدایت میگل سپاچنیک کارگردان سریال بازیتاج و تخت” و بر اساس فیلمنامه ای از کریگ لاک و ایور پاول ساخته شده است. تام هنکس در این فیلم در نقش یک مهندس رباتیک به نام فینچ در کنار کلب لندری جونز در نقش جف روبات، سمیرا وایلی در نقش ویور، لورا هریر در نقش لیندا و اسکیت اولریش در نقش سم به ایفای نقش می‌پردازند.

فینچ یک مهندس رباتیک و یکی از معدود بازماندگان یک رویداد خورشیدی فاجعه بار است که جهان را به یک متروکه تبدیل کرده است. اما او هنوز در یک پناهگاه زیرزمینی در دنیایی که برای خودش و سگش، گودیر ساخته زندگی می‌کند.

فینچ که می‌داند فرصت زیادی ندارد یک ربات می‌سازد تا از سگش پس از مرگ او مراقبت کند. این سه نفر سفری ماجراجویانه و خطرناک را به سمت غرب آمریکای متروک آغاز می کنند ، فینچ طی این سفر تلاش می کند تا به ربات خود که جف نام دارد لذت شادی و تعجب از زنده بودن را نشان دهد. سفر آنها هم با چالش و هم با طنز همراه است، زیرا کنار آمدن جف و گودیر برای فنچ به اندازه رویارویی او با خطرات دنیای جدید چالش برانگیز است.

رابرت زمکیس‌، لاک، ساپوچنیک، اندی برمن، آدام مریمز و جب برودی به عنوان تهیه‌کنندگان اجرایی به همراه تهیه‌گنندگان فیلم؛ آن پاول، کوین میشر، جک راپک و ژاکلین لوین در ساخت این پروژه مشارکت دارند. این فیلم توسط استودیوهای امبلین و ریلاینس اینترتینمنت در همکاری با استودیوی والدن مدیا در حال ساخت است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: