بازی Life is Strange: True Colors برای نینتندو سوییچ

تاریخ انتشار بازی Life is Strange: True Colors برای نینتندو سوییچ به تعویق افتاد

توسط محسن شجاعی در ۲۲ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۷:۲۷

مطابق اطلاعیه‌ای که در صفحه رسمی مجموعه Life is Strange منتشر شده، سازندگان نمی‌توانند در زمان مقرر بازی Life is Strange: True Colors برای نینتندو سوییچ را فراهم کنند اما، همچنان این بازی پیش از پایان سال میلادی جاری برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو فرانسوی Dontnod Entertainment که به لطف مجموعه موفق Life is Strange توانست نام خود را در میان استودیوها با بازی‌های داستان محور مطرح کند، در رویداد E3 امسال اعلام کرد این مجموعه پس از اینکه تقریبا روی تمامی پلتفرم‌های اصلی منتشر شده، راهی کنسول نینتندو سوییچ نیز خواهد شد. ریمستر سه قسمت‌های اول و دوم Life is Strange و True Colors همگی برای کنسول هبریدی نینتندو نیز منتشر می‌شوند اما، ظاهرا با کمی تاخیر.

شرکت اسکوئر انیکس در صفحه توئیتر خود اعلام کرد روند توسعه بازی Life is Strange: True Colors برای نینتندو سوییچ کمی با مشکل مواجه شده و تیم سازنده نمی‌تواند آن را برای زمان مقرر انتشار که دهم اکتبر سال میلادی جاری بود، آماده کند. با تمام این تفاسیر این بازی همچنان پیش از پایان سال میلادی جاری راهی کنسول هبریدی نینتندو خواهد شد. ناشر از اعلام تاریخ دقیق انتشار خودداری کرد اما، وعده داد زمان دقیق نیز طی هفته‌های آتی مشخص خواهد شد.

اسکوئر انیکس روز گذشته نیز اعلام ریمستر Life is Strange برای سوییچ نیز به سال ۲۰۲۲ موکول شده‌است. Life is Strange: True Colors دهم سپتامبر برای کنسول پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و گوگل استدیا عرضه خواهد شد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: