سازندگان بازی Call of Duty: Vanguard

سازندگان بازی Call of Duty: Vanguard نسبت به شایعات و اخبار پیرامون آن واکنش نشان دادند

توسط محسن شجاعی در ۲۲ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۶:۵۵

سازندگان بازی Call of Duty: Vanguard که به احتمال زیاد اعضای استودیو Sledgehammer Games هستند در صفحه توئیتر رسمی مجموعه کال آو دیوتی نسبت به موج اخبار و شایعات پیرامون این بازی که در چند وقت اخیر منتشر شده، واکنش نشان دادند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

تقریبا تمامی مخاطبان و اهالی گیم می‌دادند انتشار یک نسخه جدید از مجموعه شوتر اول شخص ندای وظیفه به صورت سالانه تقریبا اجتناب ناپدیز است و دیر یا زود اکتیویژن، ناشر این مجموعه از نسخه جدید رونمایی خواهد کرد. با تمام این تفاسیر باز هم صحبت درباره ویژگی‌های نسخه جدید و فضای کلی آن و اطلاعات درباره بخش‌های مختلف همچنان یکی از جذاب‌ترین بحث‌هایی است که در میان کاربران فضای مجازی مطرح می‌شود و طی چند هفته اخیر موج اخبار و شایعات پیرامون این نسخه جدید که احتمالا با پسوند Vanguard شناخته می‌شودف فراگیرتر و خروشان‌تر از همیشه بوده‌است. اخباری نظیر تاریخ انتشار بازی، تاریخ رونمایی از آن، داستان بازی در فضای جنگ جهانی دوم و وجود داشتن قابلیت کراس پلتفرم. حال عکس العمل تیم سازنده نسبت به این اخبار چه خواهد بود؟

سازندگان بازی Call of Duty: Vanguard اخیرا در صفحه توئیتر رسمی مجموعه کال آو دیوتی در پیامی کوتاه صرفا از طرفداران خواستند که صبر پیشه کنند. هر چند عبارت “منتظر باشید.” چندان نشان دهنده تایید یا تکذیب این اخبار نیست ولی از آن می‌توان انتظار داشت که حداقل در آینده‌ای نه چندان دور شاهد رونمایی از بازی باشیم.

پیشتر شرکت اکتیویژن اعلام کرده کال آو دیوتی ونگارد طی سه ماه آخر سال میلادی جاری منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: