شایعه: استودیو فرام سافتور یک انحصاری جدید برای PS5 می‌سازد

توسط محسن شجاعی در ۲۱ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۴:۲۷

طبق ادعای میزبان پادکست مشهور Shpeshal Nick ،Xbox Era استودیو فرام سافتور یک قرارداد همکاری دیگر با سونی بر سر ساخت یک بازی انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۵ امضا کرده‌است اما، این بازی دنباله بلادبوردن نیست. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

بیش از ۶ سال از عرضه بازی Bloodborne برای کنسول PS4 می‌گذرد. این بازی با حفظ فرمول موفقیت مجموعه دارک سولز و ایجاد نوآوری در المان‌های گیم‌پلی و همچنین با ارائه یک اتمسفر گیرا و نفسگیر توانست به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های نسل هشتم کنسول‌ها تبدیل شود و پس از گذشت چندین سال از انتشار بازی، همچنان جامعه مخاطبان بازی بعال هستند و سرورهای بازی مملو از بازیکن است. با توجه به موفقیت چشمگیر بازی تقریبا همه مطمئن هستند ساخته شدن دنباله بازی و همکاری مجدد سونی و فرام سافتور اجتناب ناپذیر است و دیر یا زود اخبار مربوط به آن منتشر خواهد شد. شایعات و اخبار مختلفی نیز در این باره وجود دارد و اکنون یک منبع نسبتا معتبر دیگر آن را تایید کرده‌است، البته نه به آن صورتی که طرفداران انتظار دارند.

Shpeshal Nick، یکی از میزبان‌های پادکست Xbox Era که در چند ماه پیش بارها صحت ادعاهای وی تایید شده، اخیرا در صفحه توئیتر خود مدعی شده سونی و استودیو فرام سافتور بار دیگر با یکدیگر قرارداد همکاری امضا کرده‌اند و استودیو ژاپنی قرار است یک بازی انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۵ بسازد. البته به گفته Shpeshal Nick این بازی دنباله بلادبوردن نیست. وی همچنین اعلام کرد نسخه جدید مجموعه Wipeout در دست ساخت است و برای PS5 و PS VR 2 منتشر می‌شود.

همانطور که پیشتر اعلام شد شایعات مربوط به ساخته شدن یک انحصاری برای PS5 توسط سازندگان دارک سولز مدت زمان زیادی است که در فضای مجازی در حال انتشار است اما، این اولین باری است که یک منبع خبری نبستا معتبر و موثق آن را تایید می‌کند ولی بر هر حال این احبار همچنان جنبه رسمی ندارند.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: