تاریخ انتشار بازی Call of Duty: Vanguard

شایعه: تاریخ انتشار بازی Call of Duty: Vanguard پانزدهم آبان ماه است

توسط محسن شجاعی در ۲۱ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۴:۰۸

اینسایدر مشهور مجموعه‌های کال آو دیوتی و بتلفیلد اخیرا و پس از منتشر کردن زمان رونمایی از نسخه جدید Call of Duty، از تاریخ انتشار بازی Call of Duty: Vanguard نیز رونمایی کرده‌است. به گفته آقای هندرسون این بازی پانزدهم آبان ماه منتشر می‌شود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

با توجه به برنامه ریزی‌های شرکت اکتیویژن که سالیان زیادی در حال اجرا است، انتظار می‌رود در سال میلادی جاری استودیو Sledgehammer از نسخه جدید مجموعه ندای وظیفه رونمایی کند. به ادعای منابع خبری گوناگون این نسخه با پسوند Vanguard شناخته می‌شود و در فضای جنگ جهانی دوم جریان دارد. اخیرا برخی دیتا ماینرها توانسته‌اند از میان فایل‌های بازی Call of Duty: Black Ops Cold War، کانسپت‌ آرت‌ها و تصاویری از نسخه‌ها و کالکشن‌های مختلف بازی Call of Duty: Vanguard را استخراج کنند و بار دیگر تنور اخبار و شایعات پیرامون این بازی داغ شده‌است. لیکر معروف مجموعه‌های بتلفیلد و کال آو دیوتی، آقای تام هندرسون نیز در اکانت توئیتر خود تا کنون اطلاعات گوناگونی را درباره ساخته جدید Sledgehammer منتشر کرده‌است. به عنوان مثال ایشان تصویری از شخصیت کرمیت قورباغه منتشر کرده که عدد ۲۴ را در دست نگه داشته‌است.

به زعم مخاطبان گیم این عکس بدین معنا است که بازی در زمان عرضه ۲۴ مپ در بخش چند نفره خواهد داشت. وی در توئیتی دیگر در الفبای نظامی کلمه “بزودی” را نوشته که شاید به معنای برگزاری نسخه آلفای بازی در آینده‌ای نزدیک باشد. وی همچنین در توئیتی نوشته: “سیستم آب و هوای پویا در بازی‌ها حقیقتا جذاب هستند.” و در کنار آن تصویری از بتلفیلد ۲۰۴۲ منتشر کرده که شاید منظور این است که نسخه جدید کال آو دیوتی نیز این سیستم را دارد.

در کنار تمامی این توئیت‌ها، بدون شک توئیت تقویم ایشان بحث برانگیزتر از سایر توئیت‌ها است. آقای هندرسون در توئیتی تصویری که از یک تقویم منتشر کرده که در روز پنجم نوامبر (۱۵ام آبان) با رنگ سبز هایلایت شده و طرفداران امیدوارند این عکس به تاریخ انتشار بازی Call of Duty: Vanguard اشاره کرده باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: