بازی S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl در بهار 2022 منتشر خواهد شد

بازی S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl در بهار ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد

توسط مهتاب جهاندار در ۲۱ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۷:۵۰

 بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 در بهار سال آینده برای پلتفرم‌های مشخص شده توسط شرکت Koch Media منتشر خواهد شد، عنوانی که تاکنون تاریخ انتشار دقیق نداشت. با دنیای بازی همراه باشید.

در اطلاعیه جدید آمده که بازی S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl برای انتشار در آوریل سال ۲۰۲۲ آماده خواهد شد. این عنوان دنباله نسخه اول سال ۲۰۰۷ بوده که طرفداران برای انتشار آن سخت در انتظار بودند. شما در نسخه جدید با داستانی آخرالزمانی رو به رو هستید که باید از منطقه چرنوبیل فرار کرده تا جان خود را نجات دهید. در S.T.A.L.K.E.R. 2 شاهد دشمنانی از نوع هیولاهای جهش یافته یا انسانی خواهید بود.

پس از یک مدت زمان طولانی مارس سال جاری این عنوان به نمایش گذاشته شد. این بازی عنوانی انحصاری برای ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه شخصی خواهد بود. همچنین برنامه ریزی شده از همان روزهای نخست عرضه در ایکس باکس گیم پس قرار گیرد. آخرین بار طی رویداد مشترک Bethesda و Xbox نمایشی از گیم پلی آن را مشاهده کردیم.

بازی S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl در بهار 2022 منتشر خواهد شد

تاریخ انتشار دقیق آن ۲۸ آوریل سال ۲۰۲۲ خواهد بود. سری بازی‌های S.T.A.L.K.E.R که سبک آخرالزمانی دارد، در نسخه جدید قرار است داستانی مهیج و دلهره آور را برای بازیکنان رقم زند. مدت‌ها بود که علاقمندان S.T.A.L.K.E.R در انتظار معرفی نسخه جدید بودند و در نهایت تیم GSC Game World در همکاری با Koch Media به معرفی اثر جدید S.T.A.L.K.E.R. 2 پرداخت تا باری دیگر شوق هواداران را به دنبال داشته باشد.

از نسخه پیشین که در سال یک دهه قبل منتشر شد، استقبال قابل توجهی صورت گرفت، بی شک نسخه جدید نیز با گرافیک بهبودیافته، داستانی جذاب و گیم پلی مهیج، می‌تواند باری دیگر توجه علاقمندان را جلب کند. انتظار داریم این بازی انحصاری برای ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه شخصی، برای پلی استیشن ۵ انتشار پیدا نکند. برای کسب جزئیات بیشتر می‌توانید به وب سایت بازی یا صفحه استیم مراجعه کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: