تاریخ آغاز بتا بازی Diablo 2: Resurrected بیست و دوم مرداد است

توسط محسن شجاعی در ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۷:۱۳

استودیو بلیزارد اعلام کرد تاریخ آغاز بتا بازی Diablo 2: Resurrected بیست و دوم مرداد است. این بتا تنها در اختیار طرفدارانی قرار می‌گیرد که بازی را پیش خرید کرده‌اند. بتای آزاد روی تمام پلتفرم‌ها از سی‌ام ماه جاری آغاز می‎‌شود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو بلیزارد، سازنده بازی Diablo 2: Resurrected قصد دارد پیش از آنکه نسخه نهایی بازی را ماه آینده عرضه کند، دو رویداد برای نسخه‌های بتای بازی برگزار کند. بتای اول از بیست و دوم مرداد (۱۳ام آگوست) آغاز و تا بیست و ششم مرداد (۱۷ام آگوست) ادامه دارد. این بتا مخصوص آن دسته از طرفداران است که بازی را پیش خرید کرده‌اند. بتای بعدی بازی از سی‌ام مرداد (۲۰ام آگوست) آغاز و تا دوم شهریور (۲۳ام آگوست) ادامه خواهد داشت. این بتا برای تمام طرفداران و روی تمامی پلتفرم‌های مقصد بازی (غیر از نینتندو سوییچ) آزاد است. بازیکنان در این بتا می‌توانند دو Act اول بازی را تجربه کنند و قابلیت‌های دو کلاس Druid و Paladin را بسنجند.

در بخش چند نفره بازیکنان می‌توانند در قالب‌های تیم‌های هشت نفره به نبرد یکدیگر بروند. بتای اوپن روی پلتفرم‌های PS4 ،PS5 ،Xbox One ،Xbox Series X/S و PC در دسترس خواهد بود و قابلیت کراس پلتفرم نیز روی بازی فعال است و مخاطبان می‌توانند فایل‌های ذخیره خود را بین کنسول‌های هم برند جا به جا کنند.

امکان پیش دانلود بتا اول از یازدهم آگوست و بتای دوم از هفدهم آگوست فراهم می‌شود. نسخه اصلی بازی بیست و سوم سپتامبر منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: