بازی Stardew Valley به سرویس Game Pass می‌آید

توسط محسن شجاعی در ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۶:۵۶

شرکت مایکروسافت در بیانیه‌ای اعلام کرد بازی شبیه ساز مزرعه داری و تحسین شده Stardew Valley بزودی به مجموعه بازی‌های سرویس Game Pass افزوده می‌شود و مشترکین این سرویس امکان تجربه این بازی را پیدا خواهند کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت مایکروسافت احیرا رویداد ID@Xbox را در پلتفرم توئیچ برگزار کرده‌است. طی این رویداد شرکت آمریکایی اطلاعات تازه‌ای درباره بازی‌های ترد پارتی و مستقلی که قرار است در آینده‌ای نزدیک روانه پلتفرم‌های ایکس باکس شود، منتشر کرد. در جریان این کنفرانس مسئولان ایکس باکس اعلام کردند بازی تحسین شده آفای Eric Barone به نام Stardew Valley پاییز امسال راهی سرویس ایکس باکس گیم پس می‌شود و مشترکین این سرویس می‌توانند آن را به رایگان تچربه کنند.

به اعتقاد بسیاری از مخاطبان گیم Stardew Valley موفق‌ترین بازی‌ مستقل در نسل هشتم کنسول‌ها بوده‌است و دلیل آن تا حد زیادی واضح است. آرت استایل چشمنواز و پیکسلی بازی در کنار گیم‌پلی ساده و در عین حال اعتیادآور بازی، ترکیب دلنشینی را ارائه می‌کند. مشترکان سرویس گیم پس در آینده‌ای نه چندان دور امکان تجربه آن را پیدا می‌کنند و شاید همین موضوع دلیل دیگری بر افزوده شدن به جامعه کاربران بازی بشود.

این بازی هم زمان به سرویس ایکس باکس و PC اضافه می‌شود. مطابق آخرین آمارها بازی Stardew Valley تا کنون بالغ بر ۱۰ میلیون نسخه به فروش رفته‌است و همچنان تیم سازنده در حال پشتیبانی قوی از بازی هستند. آقای Eric Barone مشغول توسعه دو پروژه دیگر نیز است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: