تصاویری جدیدی از بازی Halo Infinite فاش شد

توسط محسن شجاعی در ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۶:۴۰

کاربران و اینسایدرها در فضای مجازی همچنان به فاش کردن اطلاعات جدید از بازی هیلو ادامه می‌دهند و در همین راستا اخیرا تصاویر جدیدی از کلاه‌خودها و مپ‌های بخش چند نفره بازی Halo Infinite منتشر شده‌است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

عنوان Halo Infinite طی چند هفته اخیر صدر اخبار و توجهات اهالی گیم بوده‌است. این بازی قرار است پاییز امسال منتشر شود و اخیرا نسخه بتای بخش چند نفره بازی منتشر شده و دیتا ماینرها توانسته‌اند از فایل‌های بازی اطلاعاتی از بحش داستانی بازی و همچنین حالت احتمالی بتل رویال استخراج کرده‌اند. مجموعه می‌توان گفت اکنون در سراسر اینترنت اطلاعات ضد و نقیض زیادی درباره محصول جدید استودیو ۳۴۳Industries وجود دارد و اکنون تصاویر جدید غیر رسمی نیز از بازی منتشر شده‌است.

یکی از کاربران وبسایت ردیت اخیرا تصاویری از مپ‌های بخش چند نفره بازی Halo Infinite منتشر کرده‌است که دو تصویر فضاهای باز مپ در شب را به نمایش می‌گذارد و دو تصویر دیگر ظاهرا مربوط به یک محیط بسته است. این کاربر ذکر کرده‌است که این تصاویر نهایی نیستند و ممکن است در آینده این مپ‌ها دستخوش تغییراتی شوند.

از سوی دیگر یکی از کاربران توئیتر تصاویری از زره‌های محافظ و همچنین کلاه‌خودهایی که می‌توان در بخش چند نفره استفاده کرد، منتشر کرده‌است. به ادعای وی مخاطبان امکان شخصی سازی ظاهری خود را دارند و می‌توان ظاهر خاص خود را داشته باشید.

لازم به ذکر است هیچ یک از این تصاویر جنبه رسمی ندارند.

در ادامه می‌توانید این تصاویر ار مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: