سریال Rick and Morty

سرگذشت تلخ یکی از مهم ترین شخصیت های سریال Rick and Morty برملا شد

توسط علیرضا قطبی در ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۳:۲۹

سریال “Rick and Morty” چندان روی شخصیت‌های فرعی تمرکز نمی‌کند اما در قسمت جدید فصل پنجم، تایید شد که یکی از شخصیت‌های اصلی سریال که طرفداران تصور می‌کردند قبلاً مرده است، جان خود را مدت‌ها پیش از دست داده است. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون با دنیای بازی همراه باشید.

خطر اسپویل

در قسمت ۸ از فصل پنجم سریال “Rick and Morty”؛ ریک به درون ناخودآگاه بهترین دوستش، بردپرسون وارد می‌شود تا او را نجات دهد، در میانه راه وی با خاطره ۳۵ سالگی خود برخورد می‌کند و هر دو سعی می‌کنند به کمک هم جان بردپرسون را نجات دهند.

اما ریک‌ها به ناچار مجبور می‌شوند خاطرات ریک اصلی را مرور کنند، در این هنگام ریک جوانتر متوجه می شود که ریک اصلی با نوه خود مورتی به ماجراجویی می‌رود و ما در ادامه متوجه می‌شویم که این امر غیرممکن است. جایی که ریک جوانتر از ریک اصلی می‌پرسد؟

تو از آن دسته ریک‌های عجیبی هستی که با بث‌های بزرگسال زندگی می‌کنند؟ تو با نسخه‌ای از دختر مرده‌ات زندگی می‌کنی

با اینکه ما قبلاً می‌دانستیم (قسمت ۶ از فصل اول)، خانواده فعلی ریک-به استثنای مورتی- خانواده اصلی او نیستند. این قسمت یکی از نظریه‌های قدیمی طرفداران را تایید می‌کند، اینکه دختر ریک”بث” در کودکی درگذشته است.

اولین قسمت از فصل سوم همچنین به این لحظه دلخراش اشاره می‌کند، زیرا یکی از خاطرات ساختگی ریک برای فریب فدراسیون، تصویر همسر و دخترش که در گاراژش کشته شده‌اند را نشان می‌دهد.

این خاطره کاملاً ساختگی اکنون درست به نظر می‌رسد. برای اولین بار در فصل ۵ کمی به رابطه عاشقانه ریک و مادر بث، دایان پرداخته شد اما با جلو رفتن داستان دیدگاه ما نسبت به ریک، بث و بقیه اعضای خانواده اسمیت کاملاً تغییر می‌کند. به هر حال او در تمام این مدت مخفیانه تنها زندگی می‌کرده، با جایگزینی از خانواده‌ای که هرگز نداشته است.

احتمالاً جواب این سوالات به همراه جزئیات بیشتر در مورد این موضوع در دو قسمت پایانی سریال در ماه سپتامبر داده خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: