کیفیت اجرایی بازی Grand Theft Auto V روی پلی استیشن ۵ مشخص شد

توسط مهتاب جهاندار در ۱۹ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۹:۰۰

به تازگی بلاگ پلی استیشن آلمان برخی جزئیات جدید درباره نسخه نسل نهمی بازی Grand Theft Auto V فاش کرده است. نسخه‌ای که قرار بوده بزودی دردسترس دارندگان این کنسول‌ها قرار گیرد. با دنیای بازی همراه باشید.

با انتشار پستی در بلاگ پلی استیشن آلمان مشخص شده که Grand Theft Auto V روی پلی استیشن ۵ با وضوح ۴K و ۶۰fps اجرا می‌شود. در این بلاگ آمده که اگر بازی Grand Theft Auto V را در روی پلی استیشن ۴ و ۳ تجربه کردید، ماجراجویی تمام نشده و این بار باید روی پلی استیشن ۵ با وضوح گرافیکی بیشتر آن را اجرا کنید.

بی شک وضوح ۴K و فریم ۶۰fps بازی GTA V در پلی استیشن ۵ یک تجربه سراسر لذت خواهد بود. این بازی در ابتدا برای ایکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ منتشر شد و چند سال بعد به رایانه شخصی در کنار پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان آمد.

راکستار GTA V را ۱۱ نوامبر برای ایکس باکس سری ایکس/اس و پلی استیشن ۵ منتشر خواهد کرد. سری بازی‌های GTA همیشه برای علاقمندان جذابیت داشته و نسخه پیشین نیز که سال‌ها از انتشار آن می‌گذرد، همچنان توسط راکستار در حال بهینه سازی بوده تا برای دیگر پلتفرم‌های جدید هم منتشر شود و تنها بازیکنان ارتقا گرافیکی به جای یک نسخه جدید مشاهده کنند.

انتظار داریم نسخه بعدی که به عنوان GTA VI شناخته می‌شود، در سال‌های آینده یعنی پس از ۲۰۲۵ منتشر شود. شایعات بسیاری پیرامون نسخه بعدی در جریان است و هیچ یک توسط راکستار به تایید یا تکذیب نرسیده، بنابراین بسیاری از طرفداران در هاله‌ای از ابهام قرار دارند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: