فیلم Worth

تماشا کنید: تریلر فیلم Worth منتشر شد

توسط علیرضا قطبی در ۱۹ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۸:۳۴

شبکه نتفلیکس تریلر رسمی فیلم “Worth” با بازی مایکل کیتون را منتشر کرد. این فیلم با محوریت وقایعی که پس از حملات وحشتناک تروریستی ۱۱ سپتامبر اتفاق افتاده ساخته شده است و در روز جمعه ۳ سپتامبر برای اولین بار پخش خواهد شد. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون با دنیای بازی همراه باشید.

این ویدئو شخصیت کیتون را نشان می‌دهد که وظیفه دشوار هدایت صندوق غرامت قربانیان حادثه ۱۱ سپتامبر بر عهده او گذاشته شده است و حالا او باید راهی را برای جبران و کمک به همگی خانواده های قربانیان این حادثه پیدا کند، بدون این که به خاطره آنها توهین شود.

فیلم “Worth”  بر اساس رویدادهای واقعی ساخته شد که یادآور قدرت همدلی و ارزش ارتباطات انسانی است. در این فیلم مایکل کیتون ، استنلی توچی، ایمی رایان، تیت دانوان، شونوری راماناتان، تالیا بالسام، لورا بنانتی، مارک مارون، آتو بلانکسون وود، کریس تاردیو، کارولین میگنینی و ویکتور اسلزاک به ایفای نقش می‌پردازند.

در پی حملات هولناک سال ۲۰۰۱ به مرکز تجارت جهانی و ساختمان پنتاگون، کنگره آمریکا وکیل و میانجی مشهور کنت فاینبرگ را برای هدایت صندوق غرامت قربانیان حادثه ۱۱ سپتامبر انتخاب می‌کند تا منابع مالی لازم را بین قربانیان این فاجعه تقسیم کند. فاینبرگ و رئیس عملیات شرکت او، کامیل بیروس با وظیفه‌ای غیرممکن روبه‌رو می‌شوند تا چه کسی سزاوار دریافت این کمک مالی است و به خانواده‌هایی که متحمل خسارت‌های جبران ناپذیر شده‌اند کمک کنند. هنگامی که فاینبرگ با چارلز ولف، یک سازمان‌دهنده اجتماعی که هنوز سوگوار مرگ همسرش است، درگیر می‌شود،  حس بدبینی اولیه او به شفقت تبدیل می‌شود زیرا یاد می‌گیرد که هزینه‌های واقعی یک فاجعه انسانی چقدر است.

فیلم “Worth” بر اساس فیلم‌نامه‌ای از ماکس برنشتاین و به کارگردانی سارا کولانگلو ساخته شده است. کیتون، برنشتاین ، مارک بوتان، آنتونی کاتاگاس، مایکل شوگر، بارد دوروس و شان سورنسن تهیه کنندگی این فیلم را برعهده دارند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: