آمار فروش بازی Resident Evil 7

آمار فروش بازی Resident Evil 7 به بیش از نه میلیون نسخه رسید

توسط محسن شجاعی در ۱۹ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۶:۱۷

شرکت ژاپنی کپکام اخیرا لیست مجموعه‌ها و بازی‌های پر فروش خود را بروز کرده‌است و مطابق این لیست، آمار فروش بازی Resident Evil 7 به حدود ده میلیون نسخه (۹.۸ میلیون) و آمار فروش بازی Resident Evil 2 Remake حدود ۸.۶ میلیون نسخه شده‌است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت کپکام اخیر لیست مجموعه‌ها و بازی‌های پر فروش خود را آپدیت کرده‌است و مطابق لیست جدید آمار دقیق‌تر و دید بهتری از عملکرد بازی‌های مختلف این شرکت به دست می‌آید. همانطور که تقریبا تمامی مخاطبان و اهالی صنعت گیم انتظار دارند. بازی‌های مختلف مجموعه محبوب وحشت بقای رزیدنت اویل همچنان با قدرت به کار خود ادامه می‌دهند و در حال درآمد زایی برای شرکت ژاپنی هستند.

بر اساس لیست جدید آمار فروش بازی Resident Evil 7 حدود ۹.۸ میلیون نسخه شده‌است. این بازی مطابق آمار قبلی بیش از نه میلیون نسخه فروخته بود و این هشتصد هزار نسخه جدید تنها طی سه ماه به فروش رفته‌اند. لازم به ذکر است عرضه بازی Resident Evil Village بدون شک در این عملکرد خیره کننده موثر است. نسخه جدید مجموعه نیز خود به تنهایی بیش از ۴.۵ میلیون نسخه فروخته‌است. با تمام این تفاسیر به گفته تحلیلگران کپکام بازی رزیدنت اویل ۷ تقریبا از زمان عرضه هر سال به طور میانگین یک میلیون نسخه فروش رفته‌است.

در این بین ریمیک نسخه‌های کلاسیک مجموعه نیز عملکرد بسیار خوبی داشته‌اند. بازی Resident Evil 2 Remake بیش از ۸.۶ میلیون نسخه فروخته‌است. طبق آمار قبلی بیش از نیم میلیون نسخه جدید تنها در عرضه سه ماه فروخته‌ شده‌اند که حقیقتا تحسین برانگیز است. نسخه بازسازی رزیدنت اویل ۳ نیز بیش از ۴.۴ میلیون نسخه به فروش رفته‌است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: