کرانچی‌رول

شرکت‌ های کرانچی‌رول و فانیمیشن ادغام می‌شوند

توسط علیرضا قطبی در ۱۹ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۴:۰۵

با نهایی شدن روند خرید کرانچی‌رول توسط سونی، این شرکت و شرکت فانیمیشن حالا به یک کمپانی تبدیل می‌شوند. شرکت سونی این این کمپانی را در ازای ۱.۱۷۵ میلیارد دلار رسماً از شرکت AT&T خریداری کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون با دنیای بازی همراه باشید.

خبر خرید این شرکت اولین بار در ماه دسامبر سال ۲۰۲۰ اعلام شد. کنیچیرو یوشیدا ، رئیس و مدیرعامل شرکت سونی در خصوص  گفت:

 ما بسیار خوشحالیم تا ورود کرانچی‌رول را به گروه سونی خوش‌آمد بگوییم. انیمه یک رسانه در حال رشد است که بینندگان سراسر جهان را مجذوب خود می‌کند. پیوند کرانچی‌رول و فانیمیشن ما را قادر می سازد که بیشتر به سازندگان و طرفداران انیمه نزدیک شویم. ما مشتاقانه منتظر ارائه بهترین سرگرمی‌‎هایی هستیم که جهان را از طریق انیمه پر از احساس می‌کند.

تونی وینچیکرا، رئیس و مدیرعامل استودیو سونی پیکچرز اینترتمنت نیز طی بیانیه‌ای در خصوص این موضوع گفت :

شرکت کرانچی‌رول ارزش زیادی را به کسب و کار انیمه در شرکت سونی می‌بخشد از جمله به فانیمیشن و شرکای فوق‌العاده‌ی ما در آنیپلکس و استودیو موسیقی سونی در ژاپن. با شرکت‌های کرانچی‌رول و فانیمیشن، ما متعهد به ساخت بهترین انیمه‌ها برای طرفداران و ارائه فرصتی منحصر به فرد برای شرکای اصلی‌مان، ناشران و سازندگان فوق العاده با استعداد می‌شویم تا همچنان محتوای استادانه خود را به تمامی مخاطبان در سراسر جهان ارائه دهند. با اضافه شدن کرانچی‌رول، ما فرصتی بی‌سابقه را به دست آوردیم تا مانند گذشته به طرفداران انیمه خدمت کنیم و تجربه تماشای انیمه را در هر پلتفرمی که انتخاب کنند، فراهم کنیم، از سینما گرفته تا رویدادها، سرگرمی‌های خانگی، بازی‌ها، پخش جریانی و تلویزیون، به هر طریقی که طرفداران بخواهند انیمه را تجربه کنند. هدف ما ایجاد یک تجربه اشتراکی منسجم انیمه در اسرع وقت است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: