کنفرانس مایکروسافت در رویداد Gamescom

کنفرانس مایکروسافت در رویداد Gamescom دوم شهریور برگزار می‌شود

توسط محسن شجاعی در ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۸:۰۱

مایکروسافت دوم شهریورماه در رویداد گیمزکام حضور می‌یابد و اطلاعات تکمیلی را درباره بازی‌های ترد پارتی و فرست پارتی که در رویداد E3 معرفی شده‌اند را ارائه می‌کند. مراسم گیمز کام امسال به صورت مجازی برگزاری می‌شود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

اواخر ماه آگوست سال میلادی جاری رویداد گیمزکام به صورت مجازی برگزار می‌شود. همانطور که پیشتر اعلام شده‌ بود برند ایکس باکس در میان اسامی بزرگ این مراسم حضور دارد و کنفرانس آن‌ها نبستا طولانی نیز خواهد بود. مایکروسافت اخیرا در اطلاعیه‌ای ساعت و تاریخ دقیق برگزاری کنفرانس خود را مشخص کرده‌است و به طرفداران اعلام کرده دققا باید انتظار چه نمایش‌هایی را از این کنفرانس داشته باشد.

کنفرانس مایکروسافت در رویداد Gamescom روز دوم شهریور سال ۲۱:۳۰ به وقت تهران (۱۰Am PT) برگزار می‌شود. آقای Parris Lilly و خانم Kate Yeager میزبان‌های این کنفرانس هستند. مایکروسافت وعده داده اطلاعات مهم و کلیدی‌ای را درباره بازی‌های ترد پارتی و فرست پارتی معرفی شده در رویدادهای قبلی را در این کنفرانس ارائه کند. این بازی‌های شامل عناوینی هستند که قرار است به سرویس ایکس باکس گیم پس بیایند و بازی‌هایی که تا پیش از پایان سال میلادی جاری روانه بازار خواهند شد.

با توجه به اینکه Forza Horizon 5 و Halo Infinite دو بازی بزرگ مایکروسافت هستند که قرار است اواخر سال ۲۰۲۱ میلادی عرضه شوند، انتظار می‌رود نمایش‌های جدیدی از این بازی‌ها ببینیم. شایعاتی مبنی بر مشخص شدن تاریخ دقیق انتشار بازی Halo Infinite در رویداد گیمزکام امسال وجود دارد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: