فصل پنجم انیمیشن Rick and Morty

فصل پنجم انیمیشن Rick and Morty با وقفه همراه است

توسط علیرضا قطبی در ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۹:۵۰

به گزارش سایت کامیک‌بوک دو قسمت پایانی فصل ۵ مجموعه انیمیشن “Rick and Morty” پس از یک وقفه زمانی پخش خواهد شد. متأسفانه طرفداران سریال باید مدتی منتظر بمانند تا ادامه ماجراجویی ریک و مورتی را مشاهده کنند. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون با دنیای بازی همراه باشید.

این انیمیشن در یکشنبه آینده یعنی ۱۵ آگوست پخش نخواهد شد، طبق گزارش منتشر شده این وقفه تا ۲۲ آگوست ادامه دارد این بدان معناست که بین قسمت ۸ – که امروز پخش می‌شود- و قسمت ۹ از فصل پنجم حداقل دو هفته فاصله است. البته این خبر هنوز به طور رسمی تأیید نشده است.

مجموعه کمدی “Rick and Morty” روایتگر ماجراجویی‌های خطرناک دانشمند نابغه و ضد اجتماعی، ریک سانچزبه همراه نوه‌اش مورتی است. جاستین رویلند در نقش ریک و مورتی، سارا چالک در نقش بث، کریس پارنل در نقش جری اسمیت و اسپنسر گرامر در نقش سامر از صداپیشگان اصلی این سریال هستند.

این مجموعه قبلاً برای فصل ۶ و ۷ تمدید شده است و نگارش متن فصل هفتم اخیراً به پایان رسیده است. علاوه بر این احتمالاً چندین قسمت کوتاه . مجزای دیگر نیز در آینده ساخته خواهد شد. انیمیشن ریک و مورتی هم‌اکنون از طریق شبکه ادالت سویم قابل تماشا است.

اما نظر شما در مورد فصل پنجم چیست ؟ نظرات خود را در ادامه با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: