شرکت Take Two تا پیش از آغاز آوریل ۲۰۲۲ سه بازی ریمستر را روانه بازار می‌کند

توسط محسن شجاعی در ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۷:۰۹

مطابق جدول برنامه ریزی شرکت تیک تو برای سال مال آینده شرکت، آن‌ها قصد دارند تا پیش از پایان ماه آوریل سال ۲۰۲۲ سه بازی ریمستر یا سه پورت جدید برای پلنفرم‌های مختلف را روانه بازار کنند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

بدون شک شرکت Take Two Interactive یکی از فعال‌ترین و پر مشغله‌ترین ناشران و شرکت‌های فعال حال حاضر دنیای گیم است. پورت بازی‌هایی مانند GTA V ،GTA Online و Kerbal Space Program برای کنسول‌های نسل نهم سونی و مایکروسافت تنها بخشی از فعالیت‌هایی آن‌ها است. در کنار آن منتشر کردن چندین محصول جدید از استودیوهای ترد پارتی طرف قرارداد و آماده سازی مقدمات و بازاریابی و تبلیغات برای آن‌ها نیز بخشی از فعالیت‌های خارجی شرکت را شکل می‌دهند. با تمام این تفاسیر ظاهرا آن‌ها چندین پروژه دیگر را نیز در آینده‌ای نه چندان دور روانه بازار می‌کنند.

با توجه به جدول زمانی نشان داده شده در آخرین کنفرانس مالی شرکت، تیک تو قصد دارد تا پیش از پایان سال مالی جاری سه بازی ریمستر یا سه پورت برای پلتفرم‌های جدید از بازی‌های قدیمی را روانه بازار کند. شرکت این سه پروژه را “نگاهی نو به بازی‌هایی که در گذشته عرضه شده‌اند” می‌نامد. سال مال این شرکت تا با آغاز ماه آوریل خاتمه می‌یابد، بنابراین انتظار می‌رود این سه پروژه بزودی رونمایی و تا پیش از فرارسیدن تاریخ مذکور منتشر شوند.

حدس و گمان‌هایی زیادی درباره این پروژه‌ها وجود دارد اما، تقریبا تمام تحلیلگران معتقدند یکی از این سه بازی نسخه ریمستر بازی Red Dead Redemption 2 برای کنسول‌های PS5 و Xbox Series X/S خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: