بازی Elden Ring را می‌توان در لیست علاقه‌مندی‌های فروشگاه استیم و PS Store قرار داد

توسط محسن شجاعی در ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۶:۵۱

اخیرا امکان قرار دادن بازی Elden Ring، محصول جدید استودیو From Software در Wishlist فروشگاه‌های PS Store و استیم فراهم شده‌است. با توجه به اینکه این بازی ژانویه سال ۲۰۲۲ میلادی منتشر می‌شود، انتظار می‌رود بزودی قابلیت پیش خرید بازی نیز فعال شود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

مسلما نامربوط نیست اگر بگوییم محصول جدید استودیو فرام سافتور برای میلیون مخاطب صنعت گیم، مورد انتظارترین بازی سال ۲۰۲۲ میلادی است و اگر در رتبه اول نباشد، مسلما برای بسیاری از طرفداران جزو برترین‌ها است. مخاطبان زیادی از سراسر دنیا از روز اولی که این بازی رونمایی شد، در آرزو تجربه آن بوده‌اند و هر تریلر و خبر جدید، شوقی در آن‌ها ایجاد کرده‌است تا شاید بتوانند به صورت ناقص و نیمه بخشی از تجربه این بازی بچشند و اکنون می‌توانند یک گام دیگر به خواسته خود نزدیک شوند.

صفحه فروش رسمی بازی Elden Ring در فروشگ‌های استیم و PS Store امکان افزودن بازی را به لیست علاقه‌مندی‌ها را فراهم کرده‌است. هر چند این به معنای امکان پیش خرید کردن بازی نیست اما، با توجه به اینکه زمان زیادی تا رسیدن تاریخ انتشار بازی باقی نمانده، انتظار می‌رود در اسرع وقت این گزینه نیز برای مخاطبان فعال شود و آن‌ها بتوانند از مزایا پیش خرید کردن این بازی بهره مند شوند.

الدن رینگ روز شنبه دوم بهمن ماه سا جاری (۲۱ام ژانویه ۲۰۲۲) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: