بررسی استیم دک

تماشا کنید: بازخوردهای اولیه از بررسی استیم دک منتشر شدند

توسط محسن شجاعی در ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ , ۲۲:۰۶

برخی از یوتیوبرها و استریمرهای معروف اخیرا موفق شده‌اند به کامپیوتر دستی شرکت ولو دسترسی پیدا کنند و طی‌ ویدیوهایی بازخوردهای اولیه خود را از بررسی استیم دک منتشر کردند. در این ویدیوها بازی‌های مختلفی اعم از ویچر ۳ و Doom Eternal روی این دستگاه اجرا می‌شوند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

از چند پیش و زمانی که شرکت ولو از کنسول دستی خود، Steam Deck رونمایی کرده‌است، دائما و در مصاحبه‌ها و کنفرانس‌های مختلفی خبر از قدرت بالای این کنسول و توانایی آن برای اجرای تمامی بازی‌ها سخن می‌گوید. به گفته مسئولان بخش فنی و طراحی تمامی بازی‌هایی که طی سا‌ل‌ها تست و بررسی این دستگاه عرضه شده‌اند، به راحتی روی Steam Deck اجرا می‌شود و به اعتقاد مهندس طراح دستگاه، استیم دک حتی برای اجرای بازی‌های چند سال آینده نیز هیچ مشکلی ندارد. با تمام این تفاسیر هچگاه عملکرد این دستگاه را به صورت عینی مشاهده نکرده بودیم. البته تا الان زیرا که برخی از یوتیوبرها امکان تهیه و بررسی این دستگاه را پیدا کرده‌اند.

برخی کانال‌های مشهور یوتیوب مانند The Verge ،Giant Bomb ،Linus Tech Tips و Adam Savage اخیرا ویدیوهای خود را در این مورد آپلود کرده‌اند. آن‌ها بازی‌های قدیمی و جدید زیادی را در بررسی استیم دک جای داده‌اند. بازی‌هایی مانند The Witcher 3 ،Hades ،Doom Eternal ،Control و Ori and the Will of the Wisps که هر کدام از حیث گرافیک فنی یا هنری زبانزد هستند ظاهرا روی این دستگاه به راحتی اجرا می‌شوند، بدون اینکه نیازی به کاهش چشمگیر کیفیت بصری یا صوتی باشد.

در ادامه شما می‌توانید بررسی کانال The Verge را مشاهده نمایید:

کامپیوتر دستی Steam Deck ماه دسامبر سال میلادی جاری به صورت جهانی روانه بازارها می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: