فروشگاه Epic Games

فروشگاه Epic Games حداقل تا سال ۲۰۲۷ به سوددهی نخواهد رسید

توسط امیر جهرمی در ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ , ۰۸:۳۱

اسناد کشف شده مربوط به دعوای حقوقی Apple-Epic نشان می‌دهد که از نظر مدیران و مسئولان، فروشگاه Epic Games تا سال ۲۰۲۷ به سوددهی نخواهد رسید. با دنیای بازی همراه باشید.

طبق اسناد کشف شده مربوط به دعوای حقوقی Epic-Apple، شرکت Epic Games بیش از ۵۰۰ میلیون دلار روی فروشگاه خود هزینه کرده است. وکلای این شرکت در دادگاه اشاره کردند که فروشگاه اپیک گیمز هنوز سودآور نیست و آنها انتظار ندارند که حداقل تا سال ۲۰۲۷ به سوددهی برسد.

البته، این موضوع چندان هم جای تعجب ندارد. فروشگاه Epic Games به دلیل هزینه‌های اضافی برای انحصاری کردن عناوین شناخته شده و میلیون‌ها دلار برای پورت‌های کامپیوتر به سونی پرداخت کرده است. علاوه بر این، هر هفته ۲ بازی رایگان ارائه می‌دهد که قطعا هزینه‌بر است.

فروشگاه این شرکت در سال ۲۰۱۹ متحمل ضرر ۱۸۱ میلیون دلاری شد. در حالی که پیش‌بینی می‌شد که ضرر سال ۲۰۲۰ حدود ۲۷۳ میلیون دلار باشد، اپیک گیمز مبلغ ۴۴۴ میلیون دلار را به‌منظور تضمین در نظر گرفت. جالب اینجا است که تحلیل‌گران اقتصادی این شرکت، کل سود سال ۲۰۲۰ را حدود ۴۰۱ میلیون دلار تخمین زدند.

در همین حال، این مبلغ به سرمایه‌گذاری ۴۳۹ میلیون دلاری Epic روی بخش‌های مختلف از سال ۲۰۱۹ اضافه می‌شود و خود Epic اذعان کرده است که «هزینه‌های جبران نشده» حداقل ۳۳۰ میلیون دلار خواهد بود. بنابراین، طبق پیش‌بینی‌های مدیران، فروشگاه Epic Games تا سال ۲۰۲۷ به سوددهی نخواهد رسید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: