بازی Psychonauts 2

بازی Psychonauts 2 گلد شد

توسط محسن شجاعی در ۱۶ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۸:۵۱

تیم سازنده بازی Psychonauts 2 در کم‌تر از یک ماه باقی مانده به عرضه بازی اعلام کردند مراحل ساخت این عنوان به پایان رسیده و به اصطلاح گلد شده‌است. نسخه دوم سایکوناتس مدت زمان زیادی بود که در دست ساخت قرار داشت. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

همه ساله بازی‌های زیادی توسط استودیوهای سراسر دنیا ساخته می‌شود و برخی از آن‌ها مورد اقبال مخاطبان و تحسین منتقدان قرار می‌گیرند. با تمام این تفاسیر فقط چند بازی معدود در تاریخ این صنعت وجود دارند که لقب “جریان ساز” یا “انقلابی” را یدک می‌کشند و بنابراین طبیعی است که بگوییم مخاطبان زیادی از سراسر دنیا سال‌ها است که انتظار تجربه نسخه دوم مجموعه سایکوناتس هستند و استودیو Double Fine Productions فشار روانی زیادی را با ساخته نسخه دوم بر خود متحمل کرد و این بازی چندین سال درگیر چالش‌ها و مشکلات مالی فراوان بود اما، ظاهرا بالاخره روند ساخت بازی به اتمام رسیده‌است.

استودیو Double Fine اخیرا در اکانت توئیتر خود اعلام کرد روند ساخت بازی Psychonauts 2 به اتمام رسیده‌است و این بازی به اصطلاح گلد شده‌است. کم‌تر از یک ماه دیگر قرار است این بازی منتشر شود. گلد شدن بازی بدین معنا است که اکنون آماده تکثیر روی دیسک‌های بلوری است و هر گونه تغییری که قرار باشد روی بازی اعمال شود از طریق آپدیت‌های پس از عرضه بازی خواهد بود و امکان پیش خرید و پیش دانلود بازی نیز فراهم می‌شود.

سایکوناتس ۲ سوم شهریور برای پلتفرم‌های PS4 ،Xbox One ،Xbox Series X/S و PC منتشر می‌شود. این بازی از روز اول عرضه روی سرویس گیم پس در دسترس خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: