سازندگان بازی Diablo 4

سازندگان بازی Diablo 4 قصد پشتیبانی چند ساله از این بازی را دارند

توسط محسن شجاعی در ۱۶ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۸:۳۲

به گفته رئیس تیم طراحی و توسعه شرکت اکتیویژن سازندگان بازی Diablo 4 مطابق برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته در حال ساخت این بازی هستند و قصد دارند مانند سایر نسخه‌های مجموعه چندین سال با عرضه آپدیت‌های گوناگون از این بازی پشتیبانی کنند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

اواخر سال میلادی جاری طرفداران قدیمی مجموعه دیابلو فرصت این را دارند که نسخه تحسین شده دوم مجموعه را این بار در قالب ریسمتر تجربه کنند. به گفته تیم سازنده بازی این نسخه ارتقا یافته حتی الامکان به نسخه اصلی وفادار است و سعی داشته روج نسخه اصلی را حفظ کند. با اینکه این خبر برای طرفداران مجموعه جذاب است اما، مطمئنا هیچ خبری به اندازه ساخته شدن نسخه چهارم مورد توجه طرفداران نیست. علی رغم اینکه مشخص نیست چه زمانی این بازی منتشر می‌شود اما، ناشر و تیم سازنده به صورت مداوم اطلاعات و اخبار جدیدی را از بازی منتشر می‌کردند و اخیرا همانطور که مورد انتظار بود شرکت اکتیویژن اعلام کرده از این بازی پشتیبانی چند ساله خواهد داشت.

شرکت اکتیویژن کنفرانس مالی سه ماه اول سال مالی خود را برگزاری کرده و در این کنفرانس آقای Daniel Alegre، رئیس تیم طراحی و توسعه شرکت کمی درباره نسخه چهارم مجموعه دیابلو صحبت کرده‌است. به گفته ایشان سازندگان بازی Diablo 4 مطابق برنامه ریزی‌های صورت گرفته در حال پیشروی در این پروژه هستند و به خوبی از امکانات و منابع در اختیار خود استفاده می‌کنند. وی همچنین اعلام کرد تیم سازنده به مدت چندین سال با عرضه آپدیت‌‌ها و محتواهای گوناگون از این بازی پشتیبانی خواهند کرد.

دیابلو ۴ در تاریخی نامشخص برای پلتفرم‌های PS4 ،Xbox One و PC منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: