حالت Versus در بازی Back 4 Blood

حالت Versus در بازی Back 4 Blood وجود ندارد

توسط محسن شجاعی در ۱۶ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۵:۴۵

مطابق گفته سازندگان استودیو Turtle Rock در صفحه رسمی دیسکورد بازی، آن‌ها بنا بر ویژگی‌های گیم‌پلی تصمیم گرفتند از طراحی حالت Versus در بازی Back 4 Blood صرف نظر کنند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

عنوان Back 4 Blood اواخر سال میلادی جاری منتشر می‌شود. اخیرا حالت بتا بزیا در اختیار علاقه مندان قرار گرفته و آن‌ها موفق به تجربه و بررسی بخشی از بازی شده‌اند. اکثر بازخوردها و نظرات درباره ویژگی‌ها و قسمت‌های مختلف این بازی، مثبت هستند و در مجموعه می‌توان گفت طرفداران بازی‌های تیمی چند نفره به این بازی خوش بین هستند. البته این موضوع کاملا قابل پیشبینی بود، زیرا که تیم سازنده فرنچایز محبوب Left 4 Dead پشت این بازی هستند و می‌توان گفت Back 4 Blood به نوعی دنباله معنوی این بازی است. هر چند که یکی از حالت‌های محبوب Left 4 Dead را ندارد.

به گفته یکی از کاربران وبسایت ردیت به نام RadiumPwd، طرفداران در صفحه دیسکورد رسمی بازی از سازندگان درباره علت عدم وجود حالت Versus در بازی پرسیدند و نگران بودند در نسخه نهایی نیز این حالت در بازی جایی نداشته باشد. آقای کریس اشتون (Chris Ashton)، کارگردان بازی پس از سکوتی نبستا طولانی گفت حالت Versus در بازی Back 4 Blood وجود ندارد و اگر بخواهد به صورت گسترده‌‌تری توضیح دهد، می‌گوید:

ما تجهیزات و ویژگی‌های زیادی را برای بخش دفاع و حفاظت از یک بخش نقشه در نظر گرفته‌ایم و در واقع دفاع کردن در این بازی بسیار بهتر و جذاب‌تر از جا به جا شدن بین نقظه A و B است.

Back 4 Blood دوازدهم اکتبر برای پلتفرم‌های PS5 ،PS4 ،Xbox Series X/S ،Xbox One و PC منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: