بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy

تماشا کنید: معرفی شخصیت Lady Hellbender در بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy

توسط امیر جهرمی در ۱۶ مرداد ۱۴۰۰ , ۰۷:۰۰

ملکه Seknarf Nine و رهبر Hellraisers یک شخصیت تأثیرگذار است و نقش مهمی در بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy ایفا خواهد کرد. با دنیای بازی همراه باشید.

در حالی که شرکت Crystal Dynamics همچنان به پشتیبانی از بازی Marvel’s Avengers ادامه می‌دهد (بسته الحاقی شخصیت بلک پنتر با نام War for Wakanda در ۲۶ مرداد منتشر می‌شود)، شرکت Eidos Montreal ماجراجویی متفاوتی در پیش دارد. این شرکت درحال توسعه عنوان Marvel’s Guardians of the Galaxy است که در آن گروهی از قهرمانان به گشت و گذار در فضا و مبارزه با دشمنان می‌پردازند. تریلر جدید اثر مذکور یکی از تهدیدهایی که آن‌ها با آن مبارزه می‌کنند را نشان می‌دهد: شخصیت Lady Hellbender.

شخصیت لیدی هلباندر به عنوان رهبر Hellraisers و ملکه Seknarf Nine، ترکیبی از هیولاها است. سکانسی که Guardians درمورد طعمه قرار دادن Groot یا Rocket به منظور جلب توجه خریدار صحبت کردند را به خاطر دارید؟ این خریدار Hellbender است که به‌نظر می‌رسد به Drax the Destroyer علاقه دارد. شما از اینجا می‌توانید این تریلر را تماشا کنید.

چگونگی پیشرفت داستان و اتفاقاتی که رخ خواهند داد مشخص نیست اما شخصیت لیدی هلباندر قطعاً دشمن بسیار قدرتمندی است. بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy در تاریخ ۲۶ اکتبر (۴ آبان) برای Xbox One ، Xbox Series X/S ، PS4 ، PS5 ، Nintendo Switch و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. برای جزئیات بیشتر در هفته‌های آینده با ما همراه باشید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: