بازی FIFA 22

امکان ساخت یک باشگاه جدید در بخش Career Mode بازی FIFA 22

توسط امیر جهرمی در ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ , ۲۰:۱۲

کمپانی EA امکان ساخت باشگاه جدید در بخش کریر بازی FIFA 22 را تأیید کرد و جزئیات جدیدی از آن را به اشتراک گذاشت. با دنیای بازی همراه باشید.

سال‌هاست که بخش کریر مود در بازی‌های FIFA تغییراتی نداشته است و طرفداران این سری مدتی است که به دنبال پیشرفت‌های اساسی هستند. سازندگان پیشرفت‌های قابل ملاحظه‌ای را در گیم‌پلی بازی FIFA 22 قرار داده‌اند و به‌نظر می‌رسد که بخش کریر مود این نسخه نیز شاهد تغییرات و اضافه شدن موارد جدیدی است.

شرکت EA Sports قبلاً به طور مختصر به امکان ساخت باشگاه جدید در بخش کریر مود بازی FIFA 22 اشاره کرده بود و اکنون به طور رسمی این امر را تایید کردند و جزئیات زیادی را از آن به اشتراک گذاشتند. ایجاد یک باشگاه جدید مستلزم انتخاب نام (و انتخاب نام مستعار که گزارشگران به آن اشاره خواهند کرد)، طراحی لوگو و پیراهن تیم و شخصی‌سازی ورزشگاه هستند.

طراحی لوگو شامل اشکال، الگوها و برچسب‌های مختلف خواهد بود، در حالی که ایجاد استادیوم به شما امکان می‌دهد رنگ‌های اصلی ورزشگاه، رنگ صندلی، طرح تور دروازه، الگوی زمین چمن و موارد دیگر را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید با انتخاب آهنگ‌هایی که هنگام گل زدن پخش می‌شود، سرودها و اشعار هوادارن، فضای ورزشگاه خود را به دلخواه خود تنظیم کنید. همچنین در ابتدای هر فصل می‌توانید طراحی پیرآهن تیم خود را تغییر دهید.

شما می‌توانید شروع به کار در هر لیگ از هر کشوری کنید. برای ساخت تیم به شما یک گروه اولیه از بازیکنان داده می‌شود که به طور تصادفی انتخاب شده‌اند و ملیت اکثر آنها براساس لیگ و کشوری که در آن حضور دارید تعیین می‌شود.

پس از آن، می‌توانید بودجه اولیه خود را (حداکثر ۱ میلیارد از هر نوع ارز) تعیین کنید و بازیکنان جدیدی را مطابق میل خود خریداری کنید. در همین حال، شما همچنین می‌توانید اولویت‌های هیئت مدیره باشگاه خود را تعیین کنید، اگرچه اولویت‌های خاصی (مانند موفقیت داخلی و قاره‌ای) بر اساس رتبه ستاره باشگاه شما متفاوت خواهد بود.

پیشرفت‌های دیگر شامل بهبود و افزایش صحنه‌های جدید در طول مذاکرات نقل و انتقالات، امکان شروع یا توقف جستجوی بازیکن در Transfer Hub و وجود انتخابات گسترده‌ای که دستاوردها و مراحل پیشرفت شغلی بازیکنان و مدیران را تحت تاثیر قرار می‌دهد، است. مواردی مانند برنده شدن جوایز شخصی، کسب جام‌ها و دیگر موارد در PS5 ، Xbox Series X/S و Stadia نه تنها در بخش خبری که در مرکز Career Mode بازی FIFA 22 قرار دارد نشان داده می‌شود، بلکه با سینماتیک‌ها و ویدیوهای پیش از مسابقه و اظهارات گزارشگران در طول مسابقات نیز جشن گرفته می‌شود.

کات‌سین‌های جدید دیگری نیز برای بهبود اتمسفر به بازی FIFA 22 اضافه شده است که شامل گرم کردن تیم، لحظات حضور بازیکنان در رختکن، بازرسی شرایط زمین مسابقه توسط مأموران یا حتی نرم ورزشگاه توسط هوادارانی که از عملکرد تیم محبوب خود راضی نیستند، است. در همین حال، معارفه بازیکنان جدید به‌جای سالن کنفرانس، در ورزشگاه صورت می‌گیرد.

بازی FIFA 22 در تاریخ ۱ اکتبر (۹ مهر) برای PS5 ، Xbox Series X/S ، Stadia ، PS4 ، Xbox One و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: