بازی Deathloop گلد شد

بازی Deathloop گلد شد؛ اتمام مراحل ساخت و توسعه بازی

توسط حسین بازدید در ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۴:۵۳

مراحل ساخت و توسعه بازی جدید استودیوی Arkane به پایان رسید و بازی Deathloop گلد شد. با دنیای بازی همراه باشید.

بعد از نمایش‌های مختلف و هیجان‌انگیز بازی Deathloop در هفته‌های گذشته، با نزدیک شدن به تاریخ انتشار بازی، بالاخره خبر گلد شدن Deathloop از راه رسید. بخش اصلی توسعه بازی به پایان رسیده است و حالا استودیو آرکین برای تولید و توزیع بازی، همراه با گرفتن گواهینامه‌های دیجیتالی آماده می‌شود. بازی دث لوپ که برای پی‌سی و پلی استیشن ۵، به عنوان انحصار زمانی برای یک‌ سال منتشر خواهد شد، در تاریخ بیست و سوم شهریور به بازار خواهد آمد.

بازی Deathloop درباره قاتلی به نام کلت (Colt) است که در جزیره‌ی ‌Blackreef گیر افتاده است. ماموریت او از پا در آوردن دشمنانی به نام The Visionaries (رویاپردازان)، تا قبل از نیمه‌شب است. کلت قابلیت این را دارد که از سلاح‌ها و توانایی‌های گوناگونی استفاده کند تا دشمنانش را با مخفی‌کاری یا اکشن از بین ببرد. با این حال این جزیره درگیر یک لوپ زمانی شده که مداوم در حال نو شدن است و برای خلاص شدن از این چرخه باید هر هشت هدف مهم را بکشد. در مسیری که کلت درگیر آن است، مامور دیگری به نام جولیانا سد راه شما می‌شود که هم می‌تواند توسط کاربر دیگری کنترل شود، یا توسط هوش مصنوعی بازی.

بعد از تاخیرهای متعدد، بالاخره بازی Deathloop گلد شد و این بازی در بیست و سوم شهریور برای کامپیوترهای شخصی و پلی استیشن ۵ عرضه خواهد شد. اخیرا کارگردان بازی اشاره داشت که این بازی امکان نداشت که روی کنسول‌های نسل هشتمی عرضه شود و بهترین تجربه‌ آن کنسول‌های نسل نهمی‌ هستند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: