ریمستر Fatal Frame: Maiden Of Black Water

شاید ریمستر Fatal Frame: Maiden Of Black Water باعث عرضه نسخه‌های بیشتری از مجموعه شود

توسط محسن شجاعی در ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۳:۴۸

آقای Keisuke Kikuchi، تهیه کننده ریمستر Fatal Frame: Maiden Of Black Water امیدوار است با عرضه این بازی مسیر برای بازگشت این مجموعه هموار شود و در آینده نسخه‌های بیشتری از این فرنچایز ساخته و عرضه شود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

زمان زیادی از عرضه یک نسخه جدید از مجموعه وحشت بقای Fatal Frame و به صورت دقیق‌تر باید گفت بیش از ۵ سال. پس از گذشت این زمان نسبتا طولانی قرار است با عرضه  بازی Fatal Frame: Maiden Of Black Water شاهد بازگشت این مجموعه باشیم. Fatal Frame: Maiden Of Black Water ابتدا برای کنسول Wii U جولای ۲۰۱۴ عرضه شد و المان‌ها و عناصر این مچموعه را بازتعریف کرد و آن را وارد فاز جدیدی کرد. هر چند عرضه این Remaster خبر خوشحال کننده‌ای برای طرفداران مجموعه است اما، مسلما لذت عرضه یک نسخه جدید را نخواهد داشت. تهیه کننده بازی نیز با طرفداران هم نظر است و امیدوار است عرضه این ریمستر باعث ساخته شدن نسخه‌های جدید شود.

آقای Keisuke Kikuchi، تهیه کننده ریمستر Fatal Frame: Maiden Of Black Water در مصاحبه‌ای با مجله فامیستو درباره این بازی صحبت کرد. آقای Kikuchi به عنوان تهیه کننده در تمامی نسخه‌های مجموعه فیتال فریم ایفای نقش کرده‌است و امیدوار است این ریمستر به قدری بتواند جلب رضایت مخاطبان را بکند که ناشر به ساخته شدن نسخه‌های جدیدتر تن دهد.

امیدوارم شرایط اینگونه رقم بخورد. این ریمستر قرار است هم زمان با بیست سالگی مجموعه عرضه شود. امیدوارم بازیکنان از این فرصت استفاده کرده و این بازی تجربه کنند و مسیر به ساخته شدن نسخه‌های بیشتر ختم شود.

Fatal Frame: Maiden Of Black Water Remasterd ششم آبان ماه برای پلتفرم‌های PS4 ،PS5 ،Xbox One ،Xbox Series X/S و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: