بخش آنلاین بازی Ghost of Tsushima

امکان خرید جداگانه بخش آنلاین بازی Ghost of Tsushima

توسط امیر جهرمی در ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ , ۰۸:۴۰

بازیکنان اکنون می‌توانند بخش آنلاین بازی Ghost of Tsushima که با نام Legends شناخته می‌شود را به صورت جداگانه خریداری کنند. با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو Sucker Punch Productions یک حالت کاملاً جدید برای Ghost of Tsushima: Legends، بخش چند نفره بازی Ghost of Tsushima که سال گذشته منتشر شد (و موفقیت بزرگی بود) را معرفی کرد. همچنین تأیید شده است که این بخش در ۳ سپتامبر (۱۲ شهریور) به صورت یک نسخه جداگانه قابل خریداری خواهد بود.

این نسخه ۲۰ دلار قیمت دارد و برای PS4 و PS5 در دسترس خواهد بود. همچنین، صرف نظر از این که صاحب نسخه Director’s Cut یا غیر آن باشید، از قابلیت‌ Cross-Platform و‌ انتقال فایل‌های ذخیره پشتیبانی می‌کند. بازیکنان همچنین می‌توانند با پرداخت ۴۰ دلار در PS4 و ۵۰ دلار در PS5، صاحب نسخه Director’s Cut شوند.

این حالت جدید Rivals نامیده می‌شود و کاملاً رایگان است. این حالت ۲v2 است که در آن بازیکنان با موج زیادی از دشمنان مبارزه کرده و Magatama جمع‌آوری می‌کنند. از این منبع می‌توان برای شکست دادن تیم مقابل استفاده کرد. به عنوان مثال، می‌توان با فعال کردن نفرین‌‌ها، نوار سلامت دشمنان را تخلیه کرد، مانع از خرید آیتم و موارد دیگر شد. صرف مقدار کافی ماگاتاما موج نهایی را آزاد می‌کند و تیمی که موج نهایی را شکست دهد، پیروز است.

بازی Ghost of Tsushima - بخش آنلاین بازی Ghost of Tsushima

محتوای دیگر بخش آنلاین بازی Ghost of Tsushima، سیستمی به نام Gear Mastery خواهد بود. این سیستم برای بخش پیشرفت در بازی و پاداش‌ به بازیکن طراحی شده است. به‌لطف این سیستم بازیکنانی که زره خود را به سطح ۱۱۰ برسانند، می‌توانند چالش‌های مستری را فعال کنند و به این ترتیب سطحِ Ki زره خود را به ۱۲۰ برسانند و یک اسلات اضافی برای پرک‌ها نیز به‌دست آورند. با فعال‌سازی چالش‌های مستری، بازیکن می‌تواند برای هر کلاس یک توانایی و چند تکنیک را به‌دست آورد.

همزمان با عرضه نسخه Director’s Cut بازی Ghost of Tsushima در تاریخ ۲۰ اوت (۲۹ مرداد) یک به‌روزرسانی با هدف اضافه شدن محتویاتی جدید به بازی منتشر می‌شود. این به‌روزسانی تغییراتی را در بازی ایجاد خواهد کرد، تغییراتی که تیم سازنده باتوجه‌به بازخورد کاربران دست به اعمال آن‌ها زده است. تغییراتی از قبیل متعادل‌تر کردن حالت Survival بازی با هدف کوتاه‌ کردن طول هر دست و اضافه کردن گونه‌های جدیدِ چالش‌های Survival Nightmare به‌صورت هفتگی. بازیکنان همچنین از این پس می‌توانند لوازم تزئینی‌ای را که در بخش داستانی بازی به‌دست آورده‌اند در بخش آنلاین مورد استفاده قرار دهند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: