آمار فروش PS5

آمار فروش PS5 به بیش از ده میلیون دستگاه رسید

توسط محسن شجاعی در ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۷:۱۸

سونی در سه ماه گذشته حدود ۲.۳ میلیون دستگاه دیگر از کنسول نسل نهمی خود به فروش رسانده تا آمار فروش PS5 به بیش از ده میلیون دستگاه برسد. کنسول PS4 نیز بیش از پانصد هزار دستگاه فروخته شده‌است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

سونی اخیرا گزارش سه ماهه اول سال مالی (آوریل الی ژوئن) خود را منتشر کرده‌است و این گزارش خبر از عملکرد خیره کننده‌ شرکت از نظر فروش کنسولی می‌دهد. مطابق این آمار کنسول پلی استیشن ۵ تا کنون بیش از ده میلیون دستگاه به صورت دقیق‌تر ۱۰.۱ میلیون دستگاه به فروش رفته‌است. تحلیلگران سونی معتقدند این آمار تا پیش از پایان سال مالی جاری (سی و یکم مارس ۲۰۲۲) به بیش از ۱۵ میلیون دستگاه خواهد رسید. کنسول نسل هشتم سونی نیز در این سه ماه بالغ بر پانزده هزار دستگاه به فروش رفته است تا مجموعه فروش این کنسول از ابتدا عرضه تا آخرین آمار به ۱۱۶.۴ میلیون دستگاه برسد.

آمار فروش PS5 در سه ماه اول سال مالی سونی نزدیک به ۲.۳ میلیون دستگاه بوده‌است که در مقایسه با میزان فروش کنسول PS4 نشان دهنده روی آوردن مخاطبان به نسل نهم است. تعداد مشترکین فعلی سرویس PS Plus بیش از ۴۶.۳ میلیون نفر است. در سه ماه گذشته سونی بیش از ۶۳.۶ میلیون نسخه بازی را به صورت دیجیتالی روی PS4 و بیش از ۱۰.۵میلیون نسخه بازی را به صورت دیجیتالی روی PS5 به فروش رسانده‌است.

سونی اخیرا گزارشی درباره آمار دقیق فروش بازی‌های فرست پارتی روی کنسول نسل نهمی خود منتشر کرده‌است که می‌توانید این گزارش دقیق را از طریق این لینک مطالعه نمایید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: