آمار فروش بازی Outer Worlds

آمار فروش بازی Outer Worlds ار مرز ۴ میلیون نسخه عبور کرد

توسط محسن شجاعی در ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۷:۰۱

علی رغم اینکه محصول جدید استودیو آبسیدین ار روز عرضه روی سرویس گیم پس در دسترس بود اما، آمار فروش بازی Outer Worlds پس از گذشت زمان حدودا دو ساله از انتشار از مرز چهار میلیون نسخه عبور کرده‌است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

سال ۲۰۱۹ بود که استودیو آبسیدین که در آن زمان همچنان مستقل بود به شرکت تیک تو قرداد همکاری امضا کرد تا عنوان The Outer Worlds را روانه بازار کنند. سازندگان از بدو معرفی بازی وعده دادند یک نقش آفرینی خاص را منتشر کنند که کمتر شباهتی به بازی‌های قدیمی در این سبک دارد و ظاهرا در جلب رضایت مخاطبان، بویژه آن دسته که به دنبال تجربه بازی‌هایی شبیه به نسخه‌های کلاسیک مجموعه Fallout هستند، موفق بوده‌است و پس از انتشار دو بسته الحاقی داستانی، پورت بازی برای کنسول هبریدی نینتندو و عرضه بازی‌ برای کنسول‌های نسل نهم، روند فروش بازی همچنان با قدرت ادامه دارد.

شرکت تیک تو در کنفرانس مالی اخیر خود اعلام کرد آمار فروش بازی Outer Worlds ار مرز ۴ میلیون نسخه عبور کرده‌است. آخرین آمار فروش این بازی مربوط به می سال ۲۰۲۰ میلادی بود که در آن زمان بازی حدود سه میلیون نسخه فروخته بود و نتیجتا این بازی در کم‌تر یک سال و پس از گذشت نزدیک به دوسال از عرضه بازی، بیش از یک میلیون نسخه دیگر فروخته‌است. با در نظر گرفتن این نکته که محصول آبسیدین از روز اول عرضه روی سرویس گیم‌ پس نیز در دسترس بود، حقیقتا این آمار تحسین برانگیز است.

The Outer Worlds هم‌اکنون برای پلتفرم‌های PS5 ،PS4 ،Xbox Series X/S ،Xbox One، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: