تاریخ انتشار بازی Tiny Tina’s Wonderlands

تاریخ انتشار بازی Tiny Tina’s Wonderlands بین ژانویه تا مارس ۲۰۲۲ است

توسط محسن شجاعی در ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۶:۴۵

به گزارش کمپانی تیک تو، شرکت مادر استودیو Gear Box آن‌ها قصد دارند تاریخ انتشار بازی Tiny Tina’s Wonderlands پیش از پایان سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ میلادی باشد و بنابراین این بازی حداکثر ماه مارس سال آینده منتشر می‌شود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

علی رغم اینکه اینسایدرها و منابع خبری زیادی پیش از برگزاری مراسم E3 امسال اعلام کرده بودند نسخه فرعی مجموعه بوردرلندز قرار است در این مراسم رونمایی شود اما، بازهم Tiny Tina’s Wonderlands یکی از غافلگیری‌ها و اخبار هیجان انگیز E3 2021 بود. استودیو Gear Box با ترکیب سبک لوتر شوتر کو-آپ که در آن تبحر خاصی دارند و به لطف آن شهرت زیادی کسب کرده‌اند و فضایی فانتزی-حماسی قرار است بار دیگر طرفداران را مجذوب خود کنند اما، پرسش اصلی اینجا است: دقیقا مخاطبان برای تجربه بازی باید تا چه زمانی صبر کنند؟ پاسخ خوش به این سوال را سخنگوی شرکت تیک تو می‌دهد.

شرکت تیک تو، کمپانی مادر استودیو Gear Box اخیرا کنفرانس مالی خود را برگزار کرده‌است و در آن سخنگوی شرکت اعلام کرد تا پیش از پایان کوآرتر چهارم مالی سال ۲۰۲۱ آن‌ها قصد دارند محصول جدید استودیو گیرباکس را عرضه کنند و این بدان معنا است که تاریخ انتشار بازی Tiny Tina’s Wonderlands بین ژانویه تا مارس ۲۰۲۲ است. با در نظر گرفتن شرایط فعلی جاکم بر جهان و تاخیر خوردن بازی‌های مختلف، این تاریخ حقیقتا کمی تعجب برانگیز است و احتمال می‌رود در آینده دچار تغییر شود. اطلاعات چندانی درباره بازی در دسترس نیست اما، سازندگان وعده یک محتوای درجه مطابق چیزی که پیشتر ارائه کرده‌اند را دادند.

Tiny Tina’s Wonderlands در حال حاضر صرفا برای پلتفرم PC تایید شده‌است اما، انتظار می‌رود نسخه‌های ایکس باکس و پلی استیشن بازی نیز عرضه شوند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: