فروش بازی GTA V از ۱۵۰ میلیون نسخه عبور کرد

توسط مهتاب جهاندار در ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۲:۵۴

هر روز بر تعداد بازیکنان GTA V در حال افزوده شدن است و راکستار نیز خبر از فروش فوق العاده آن می‌دهد. در جدیدترین آمار اعلامی، بازی GTA V توانسته به فروش بیش از ۱۵۰ میلیون نسخه برسد. با دنیای بازی همراه باشید.

طبق اعلام شرکت Take-Two، فروش ۱۵۰ میلیون نسخه‌ای GTA V در طی هشت سال نشان از عملکرد فوق العاده این بازی در کسب محبوبیت دارد. سه ماه قبل بود Take-Two آمار فروش را ۱۴۵ میلیون نسخه‌ای اعلام کرد و اکنون با گذشت سه ماه ۵ میلیون بر میزان فروش افزوده شد.

بازی نه تنها فروش خوبی دارد، بلکه حالت GTA Online آن نیز در حال رشد است. شرکت مادر تأکید کرد که به روزرسانی جدید Los Santos Tuners موجب افزایش بازیکنان این حالت شده است.

تاکنون کل مجموعه GTA فروش ۳۵۰ میلیون نسخه‌ای داشته که در مقایسه با Call of Duty که رقم فروش ۴۰۰ میلیون نسخه‌ای داشته کمتر است. آخرین بازی راک استار، Red Dead Redemption II نیز همچنان به موفقیت خود ادامه می‌دهد و فروش آن به ۳۸ میلیون نسخه رسید. در مجموع میزان فروش سری Red Dead Redemption از ۶۰ میلیون نسخه عبور کرده است.

GTA V همچنان به فروش خود ادامه می‌دهد، زیرا Rockstar در ماه نوامبر بازی جهان باز را برای PS5 و Xbox Series X | S منتشر خواهد کرد. نسخه مستقل GTA Online نیز در ماه نوامبر منتشر شده و هنگام عرضه بر روی PS5 رایگان خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: