استودیو Team Asobi

استودیو Team Asobi روی جاه‌ طلبانه‌‌ترین پروژه تاریخ خود کار می‌کند

توسط محسن شجاعی در ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۹:۰۱

استودیو Team Asobi، سازنده بازی Astro’s Playroom وبسایت رسمی خود چند روز پیش آنلاین کرد و شروع به استخدام نیرو در بخش‌های مختلف کرد تا جاه طلبانه‌ترین پروژه تاریخ خود را توسعه دهد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

وبسایت استودیو تیم اسوبی که بیشتر به دلیل ساخت عناوینی همچون Astro Bot: Rescue Mission و Astro’s Playroom شناخته می‌شود، از چند پیش به صورت رسمی آغاز به کار کرد. این استودیو طی ماه‌های اخیر دستخوش تغییراتی اساسی شده‌است و پس از چند سال فعالیت به عنوان زیرمجموعه سایر استودیوهای سونی اکنون به عنوان یک استودیو مستقل شناخته می‌شود. نکته جالب توجه درباره وبسایت رسمی استودیو، مربوط به بخش «درباره ما» است. جایی که سازندگان اعلام کردند سخت مشوغل ساخت “جاه طلبانه‌ترین” پروژه تاریخ خود هستند.

استودیو Team Asobi مشغول گسترش تیم خود در بخش‌های مختلفی مانند طراحی گیم‌پلی، گرافیست، VFX و انیماتور و برنامه نویس در حال جذب نیرو است و این تنها معطوف به بخش فنی نیست. در بخش هنری نیز آگهی استخدام استودیو شامل موقعیت‌های شغلی مختلفی از جمله طراح UI، طراح FX و طراحان محیط بازی، انیماتور و صداگذاری بازی است. شعبه اصلی این استودیو در شهر توکیو واقع شده‌است و به ظاهر یک استودیوی تماما ژاپنی است اما، بازی سازانی از کشورهای آلمان، کره، انگلیس و کلمبیا مشغول همکاری با این شرکت هستند.

با توجه به عملکرد موفقیت آمیز و دور از انتظار پروژه قبلی استودیو، بازی Astro’s Playroom بسیاری از مخاطبان سونی برای تجربه اولین پروژه بزرگ این استودیو هیجان زده هستند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: